IMEI kayıt süresi yılbaşında yenileniyor mu?

Muhtemelen telefon hattı firmasına göre değişiklik gösteriyor benim Vodafone hat acilmadi Turkcell'de acilan duydum başka yerde okuduğumda da 10 gun icinde açılıyor diyordu.

Arkadaşlar benim telefonum açıldı. 2-3 gündür uçak modunu açıp kapatıyordum öyle olmadı. Şimdi sim kart yuvasını çıkarıp taktım açıldı. Bilginize

Muhtemelen telefon hattı firmasına göre değişiklik gösteriyor benim Vodafone hat acilmadi Turkcell'de acilan duydum başka yerde okuduğumda da 10 gun icinde açılıyor diyordu.
benimde vodofine açılmadı hala hatlami alakalı acaba ya yıldan önce ikiside kapandı bir aydır kapalıydı açılır dediler hala açılmadı

Başka bir platformda Ocak ayının ikinci haftasında yenileniyormuş diyenleri gördüm ne kadar doğru bilmiyorum. Ben de bekliyorum ama hala "Sinyal yok" yazısı alıyorum.
Cihaz : iPhone 12 pro 256 gb
benimki de yenilenmedi hala bakalım inşallah yenilenir vodofone hat

Dediğiö gibi sinyal yoktu hattı çıkar tak yaptım sinyal geldi öğlen gibi.

Biraz bekleyin 2 3 gün içinde açılır büyük ihtimal.

Vallahi benim de açılmadı inşallah açılır bakacağız
benimde vodofine açılmadı hala hatlami alakalı acaba ya yıldan önce ikiside kapandı bir aydır kapalıydı açılır dediler hala açılmadı

benimki de yenilenmedi hala bakalım inşallah yenilenir vodofone hat
dün açıldı arkadaşlar geçte olsa açıldı şükür

Son düzenleme:
Benim cihazda yurtdisi cihazı. 1 buçuk yildir telefon pasaporta kayitli. Normal bir şekilde kullanıyordum. Hattimi turk telekomdan vodafone a taşıdım. Hat sahibi ve numara aynı. Ama hat çalışmıyor telefonumda. Bir türlü çözemedim.

Yılbaşında süre yenilenir evet. Telefonun çift hatlıysa sim kartı 4 ayda bir yer değiştir, sistem senin yurt dışına çıktığını düşünüp süren sıfırlanıyor. Bu şekilde sonsuza kadar kullanabilirsin. Tabi buna önlem alındıysa bir şey diyemem ama bildiğim kadarıyla şu an sistemin bugı bu :)
Çift hat ile ilgili söylediğiniz durum hala geçerli mi? Bilginiz var mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı