Imgur açıldı

Yıllar önce yasaklanan Imgur, Wikipedia'nın açılmasının ardından mahkeme kararı ile açıldı diyorlar. Kim diyor bilmiyorum ama öyle olsa gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Imageshack vardı bi ara sonra Rapidshare. Ya ne günlerdi be. Bak hatırlayınca duygulandım. Jdownloader ile 40-50 partlık dosya indirirdik. Hey gidi günler hey. İnternet hızı da 1 Mbps idi.

Benim hala 6-7 Mbps :(
Benim de öyleydi artık canıma tak etti paraya kıyıp Superbox aldık şimdi de ping'den oyun oynayamıyoruz. Sebebi SINR ile alakalı çözdüm. Aslında oynayamıyoruz değil de ping 80-100 civarı oluyor. Buna şükür artık napalım. Tahaaüt bitsin Uzaynet'e geçmeyi düşünüyorum. Bizim burada altyapı hak getire.

Benim de öyleydi artık canıma tak etti paraya kıyıp Superbox aldık şimdi de ping'den oyun oynayamıyoruz. Sebebi SINR ile alakalı çözdüm. Aslında oynayamıyoruz değil de ping 80-100 civarı oluyor. Buna şükür artık napalım. Tahaaüt bitsin Uzaynet'e geçmeyi düşünüyorum. Bizim burada altyapı hak getire.

Uzaynet iyi uydunuz çekerse tabii 😂 Antenli televizyonlar geldi aklıma

Uzaynet overpaid gibi sanki öyle değil mi?

Darısı adult sitelerin başına 😂 .Ayrıca tam engel kalkmamış , kaldıran arkadaş dalgınlıkla sadece imguru açmış i.imgur yani resimlerin yüklenildiği subdomaini açmamışlar ve resimler görünmüyor. 🙃
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı