İMice X6 Pro inceleme

Merhaba İMice X6 Pro incelemesine hoş geldiniz. Bu ürünü Trendyol üzerinden 69 TL'ye aldım. Beklediğimden çok daha güzel bir ürün çıktı.
Ürün elime tam oturdu. Tutması kolay, ergonomik, uygun fiyatlı bir mouse. Işıkları sabit 7 renk değil. Programlanabilir bir mouse olması büyük bir artı. İki farklı seçeneği var. Birisi Pro olarak geçiyor. 180 cm örgülü kablosu bulunan mouse, bize 500-6400 arasında DPI seçenekleri sunuyor. Toplamda 6 adet tuş barındıran İMice X6 Pro bize fiyatına göre çok iyi bir performans veriyor. Satın alma bağlantısına ulaşmak için tıklayın.

2021-07-31 13_48_34-Imice X6 yüksek yapılandırma USB kablolu oyun fare bilgisayar oyun 6400 DP...png

IMG_20210731_132351.jpg

imice x6 fotograf (1).jpg

imice x6 fotograf (3).jpg

imice x6 fotograf (4).jpg

imice x6 fotograf (5).jpg

imice x6 fotograf (6).jpg

imice x6 fotograf (7).jpg

imice x6 fotograf (9).jpg

imice x6 fotograf (10).jpg

imice x6 fotograf (11).jpg

imice x6 fotograf (12).jpg

imice x6 fotograf (13).jpg

imice x6 fotograf (14).jpg

imice x6 fotograf (15).jpg

imice x6 fotograf (16).jpg

Ürün yazılımını unutmayalım. Bu yazılım üzerinden DPI, ışık, makro, tuş işlevleri, ve oyun ayarları yapabiliyoruz.

imice x6 program (1).png

imice x6 program (2).png

imice x6 program (3).png

imice x6 program (4).png

imice x6 program (5).png

imice x6 program (6).png

imice x6 program (7).png

imice x6 program (7).png

imice x6 program (8).png

Ürün tam bir F/P ürünü bu fiyata bu özelliklerde mouse bulunmuyor. 10 üzerinden 9 veriyorum.

Merhaba İMice X6 Pro incelemesine hoş geldiniz. Bu ürünü Trendyol üzerinden 69 TL'ye aldım. Beklediğimden çok daha güzel bir ürün çıktı.
Ürün elime tam oturdu. Tutması kolay, ergonomik, uygun fiyatlı bir mouse. Işıkları sabit 7 renk değil. Programlanabilir bir mouse olması büyük bir artı. İki farklı seçeneği var. Birisi Pro olarak geçiyor. 180 cm örgülü kablosu bulunan mouse, bize 500-6400 arasında DPI seçenekleri sunuyor. Toplamda 6 adet tuş barındıran İMice X6 Pro bize fiyatına göre çok iyi bir performans veriyor. Satın alma bağlantısına ulaşmak için tıklayın.

Ürün yazılımını unutmayalım. Bu yazılım üzerinden DPI, ışık, makro, tuş işlevleri, ve oyun ayarları yapabiliyoruz.

Ürün tam bir F/P ürünü bu fiyata bu özelliklerde mouse bulunmuyor. 10 üzerinden 9 veriyorum.
Keşke Hytech HY-X6 Story veya Trust GXT 133 Locx alsaydınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı