İmkansıza Aşık Olmak

ato.aydin

Kilopat
Neredeyse 8 ay oldu ama hala ilk günkü gibi bu içimdeki ona karşı olan ilgi. Aynı sınıftayız ve çoğu zaman görüyorum, göremediğim zamanlarda da deli gibi özlüyorum. Sigara kullanıyorum ve bu sene çok arttırdım bunun önüne de geçemiyorum. Nasıl yapacağım ne yapacağım bilmiyorum. Bu sene lise son sınıfım. YGS idare eder bir sonuç geldi sırada LYS var. Fakat aklımı meşgul ediyor bu aşk benim. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Aran samimiyse açıl. Değilse açılma, red yersin. Aran samimi olduktan sonra açılmayı dene. Red ederse karalar bağlama, moralini bozma. Sanki hiçbir şey olmamış gibi onunla samimi olmaya devam et ve ilgisini kazan. "Ya çocuğu red ettim ama hala hiçbir şey olmamış gibi davranabiliyor ve çok mutlu" demeli. Eğer moralini bozar ve arana mesafe koyarsan senden iyice soğuyacaktır. Kimse öz güveni olmayan zavallı biriyle gelecek düşünmek istemez.

Sene başlarında aramız çok iyiydi ama ben belli etmiştim yanışlıkla o da anlayınca benden uzaklaştı. Son 1 aydır aramız yine çok iyi fakat sıkıntı şu ki açılamam, korkuyorum.

Son düzenleme:
Sevgilisi varsa o iş zor biraz. Teklif edersen kabul etmez muhtemelen. Ve bir daha yaklaşamazsın. Ayrılmasını bekle bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı