Çözüldü İmleç hareket ettiğinde değişen arka plan

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Firat Akdogan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bir videoda görüşmüş adam fare imlecini kımıldattığında arka planda efekt oluşuyordu. Yani imlecin ucunda. Bunu nasıl yapabilirim? Videolarda genelde tamamı hareketli arka plan oluyor onu demiyorum. Fareyi kımıldattığında imlecin ucu nereye giderse orası efektleniyordu. Sonra siliniyordu. Umarım anlatabilmişimdir.

Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Bir videoda görüşmüş adam fare imlecini kımıldattığında arka planda efekt oluşuyordu. Yani imlecin ucunda. Bunu nasıl yapabilirim? Videolarda genelde tamamı hareketli arka plan oluyor onu demiyorum. Fareyi kımıldattığında imlecin ucu nereye giderse orası efektleniyordu. Sonra siliniyordu. Umarım anlatabilmişimdir.

Lively wallpaper ile yapabilirsiniz. Rehberi burada: Wallpaper Engine alternatifi mükemmel ücretsiz uygulama! "Fludis V2" seçmeniz yeterli.
1620907404821.png

Böyle bir şey mi?

Lively wallpaper ile yapabilirsiniz. Rehberi burada: Wallpaper Engine alternatifi mükemmel ücretsiz uygulama! "Fludis V2" seçmeniz yeterli.

Çözüm
Hayır hocam. Onu dememiştim.

Galiba bu hocam. Benim aradığım şey bu videonun en başında bir şey patlıyor ya. Aynı o gibiydi. Fareyi kımıldattığında öyle bir efekt vardı. Onu nasıl bulabilirim acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video bu.

Verdiğim işte bu hocam, indirip kurarsanız sorununuz çözülecektir :). Efekt ayarlarını, büyüklüğü ve bunun gibi şeyleri ayarlayabiliyorsunuz. Çözüm olarak raporlarsanız sevinirim :).

Verdiğim işte bu hocam, indirip kurarsanız sorununuz çözülecektir :). Efekt ayarlarını, büyüklüğü ve bunun gibi şeyleri ayarlayabiliyorsunuz. Çözüm olarak raporlarsanız sevinirim :).

Tamamdır hocam. Sonradan fark ettim hemen düzeltmiştim zaten 😊. Raporladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı