İmza ile bulunan binaya fiber altyapı çekilmesi

Wiralia

Kilopat
Daha fazla  
Benim bir sorum olacaktı. Binamızda Türk Telekom ADSL (yanlış bilmiyorsam) altyapısı bulunuyor. Fakat internet sağlayıcımdan pek memnun olmadığım için Turkcell Superonline fiber internetini kullanmak istiyorum. AKN sınırı olmadığı için. (Bu arada Uydunet altyapısıda evimde yok.) Turk Telekom'un fiber altyapısı ise evimin 100-150 metre ötesinde bir sitede var fakat benim evimde yok. Biraz araştırdım ve eğer bina yöneticisi imza toplarsa altyapı çekilebilir dediler fakat ne kadar doğru bilmiyorum. Birde size sormak istedim. Eğer binada oturan evlerden imza toplanırsa fiber altyapısı buraya çekilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, imza toplamanız yetmiyor malesef, binada kaç daire var bilmiyorum ama belli bir oranda Superonline fiber abonesi olmayı kabul ederse o zaman çekiyorlar. Herkes izin verdi diyelim, ama abone olmuyorlar, sadece siz abone olursanız çekmiyorlar.

Merhaba, imza toplamanız yetmiyor malesef, binada kaç daire var bilmiyorum ama belli bir oranda Superonline fiber abonesi olmayı kabul ederse o zaman çekiyorlar. Herkes izin verdi diyelim, ama abone olmuyorlar, sadece siz abone olursanız çekmiyorlar.
Valla başkası da herhalde daha hızlı internet ister diye tahmin ediyorum :D Türk Telekom'un ADLS hizmeti vasatın altında bana göre 6 MB/s internet ile hiç bir şey yapılmıyor çünkü. Eğer olursa sözleşme bittiği gibi direk SupoerOnline'a geçiyorum.

Binadakileri ikna edebilirseniz sorun yok, ama umutlandırmayım sizi, Superonline gelip keşif yaptıktan sonra size bilgi vereceklerdir.

Kadıköy, Yenisahra'da oturan dayımın apartmanında dediğiniz gibi imza toplandı ama uzun bir süre yine bağlatamadı fiber interneti. Çünkü apartmanda belirli bir sayıda superonline fiber internet abonesi olmak isteyen kişiler olmak zorunda. Kapı kapı dolaşıp insanlara sorabilir ve onları ikna edebilirsiniz belki.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı