İmzada "İletişim Adresi" Paylaşılabilmeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açıkçası ben çok saçma buldum bu yasağı.

Birinin Discord'unu istemek için konu açıp konu çöplüğü yapmama gerek yok.

Biri benim Discord'umu istemek için konu açmasına gerek yok.

Özel mesaj sisteminin gelmemesi taraftarıyım. Çözülemeyecek kadar fazla suistimal olacağınında farkındayım.

Bu yasağın kalkması ya da özel mesajların geri gelmesi lazım. Ancak özel mesajların çok fazla suistimal edileceğini düşünürsek bu yasağın kalkması çok mantıklı olacaktır.

Burası günün sonunda ticari bir işletmenin kullanıcılara sunduğu bedava bir servis. Tahmin ediyorum ki bu ve buna benzer (özel mesaj kısıtlaması) bazı kararlar alınırken bunların gerek maddi, gerek idari getirileri ve götürüleri hesaba katılıyordur.

Kullanıcı olarak kendimi kısıtlanmış hissettim. Bunu bir geri dönüş (feedback) olarak okuyabilirsiniz. Burayı kullanma amacım şu pandemi döneminde biraz kafa dağıtmak, aklında soru olan arkadaşlara yardımcı olmak veya bilmediklerimi sormak, kısacası sosyalleşmek.

Bu karar benim açımdan kullanım kolaylığına getirilen bir zorluk gibi görünüyor.

Burası günün sonunda ticari bir işletmenin kullanıcılara sunduğu bedava bir servis. Tahmin ediyorum ki bu ve buna benzer (özel mesaj kısıtlaması) bazı kararlar alınırken bunların gerek maddi, gerek idari getirileri ve götürüleri hesaba katılıyordur.

Kullanıcı olarak kendimi kısıtlanmış hissettim. Bunu bir geri dönüş (feedback) olarak okuyabilirsiniz. Burayı kullanma amacım şu pandemi döneminde biraz kafa dağıtmak, aklında soru olan arkadaşlara yardımcı olmak veya bilmediklerimi sormak, kısacası sosyalleşmek.

Bu karar benim açımdan kullanım kolaylığına getirilen bir zorluk gibi görünüyor.
Çok güzel demişsiniz hocam. ^^

Bence birçok şeyi kolaylaştırıyordu eğer bir şeyler kalkacak o kesinlikle yeni modların tebrik edilme konuları olmalı illa bir tebrik kutlaması olacak ise onu modlar yapmalı konu kilitlenmeli diye düşünüyorum.

Benim için sorun değil. Zaten o adresleri biri isterse veriyorum, yoksa gizlilik önemli. 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı