Çözüldü Inaccessiable Boot device hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

snowshade35

Kilopat
Daha fazla  
AMD Clean Utility kullandıktan sonra bilgisayarımı açamadım. Her yolu denedim ama devamlı mavi ekran ile karşılaştım. En son çare format atmak elimde UEFI USB var. Ama format atmadan bu sorunu çözmek için ne yapmam lazım? Ayrıca format attıktan sonra bu sorun ile karşılaşır mıyım?

Çözüm
Ya şimdi çözdüm. Son yaptığım Windows kalite güncelleşirmesini kaldırdım. 5dk bekleyişten sonra açıldı.

Son olarak şunu soracağım. Garantiye almak için format atayım mı yoksa kalsın mı? Şu an çalışıyor bilgisayarım.

Temizlik aracı SATA depolama sürücülerini de silip süpürmüş ve açılamaz hale gelmiş.
Geri yükleme noktasına (eğer varsa) dönmek için kurulum medyası ile gelişmiş onarma deneyebilirsin.
Bilinen son iyi yapılandırma gibi gelişmiş başlangıç seçenekleri denemek temiz kurulumdan önce son çıkışlardır.

Ya şimdi çözdüm. Son yaptığım Windows kalite güncelleşirmesini kaldırdım. 5dk bekleyişten sonra açıldı.

Son olarak şunu soracağım. Garantiye almak için format atayım mı yoksa kalsın mı? Şu an çalışıyor bilgisayarım.

Çözüm
Bu sefer de her bilgisayarı açtığımda Windows settings kısmı geliyor. Oradan Windows Recovery seçip açıyorum. Bilgisayarı sıfırladım şimdi bakacağım olmadır format atarım. Donanımsal bir sıkıntı yoksa iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı