İnca IKG-441 neden önerilmiyor?

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  

Gerek bütçe gerek RGB olarak gözüme çarpan bir klavye oldu.
Forumda daha önce açılan başlıklar olduğunu gördüm, konuyu açan ve klavyeyi deneyimleyen herkes izlenimlerinde iyi bir klavye olduğundan bahsederken, tahminimce denemeyenler ise kötülüyor.

1653212742048.png

1653212790921.png

Kimse bir sebep bahsetmeden kötülüyor peki ya alınır mı? Yoksa alınmaz mı veya neden alınmaz?

Son düzenleme:
Ben 3 - 4 yıldır kullanıyorum ve eski çalıştığım yerde de bu klavyeyi çok fazla sattık. Sorun yaşayan olmadı. Space tuşunun uzun kullanımda biraz çıkması dışında bir sorunu yok. Onu da söküp takınca düzeliyor.

İnca markası uzun yıllardır ülkemizde faal olan bir firma, giriş -orta segment ürünleri var. Bahsettiğiniz modeli kullanmadığım için bir şey diyemem ama marka olarak düşük bütçeler için gayet de tercih edilebilir bir markadır.

Ben 3 - 4 yıldır kullanıyorum ve eski çalıştığım yerde de bu klavyeyi çok fazla sattık. Sorun yaşayan olmadı. Space tuşunun uzun kullanımda biraz çıkması dışında bir sorunu yok. Onu da söküp takınca düzeliyor.

Anladığım kadar bilgisayarcıda çalışmıssınız peki ya Max 600TL bütçe ile bu klavye alınır mı? Yoksa başka seçeneklerde var mı?

Bende fazla araştırmadan gidip Logitech G213 aldım sadece 1-2 yorumda temassızlık falan bahsetmişlerdi ama dedim koca firma öyle şey olmaz falan diyordum 1 sene kullandıktan sonra "s" tuşu temassızlık yapmaya başladı en önemli tuş bir oyuncu için. Servise yolladım 25 gün oyaladılar sonra sıvı teması yalanı atıp garanti dışı deyip yolladılar. Sonra bir araştırdım ki detaylı devasa muzdarip insan var. Her yerde almayın kronik sorunlu diyor. Millet bir şey yazmış ise bir bildikleri var. Şimdi o hatayı 1 kez yaptım artık mouse pad bile alsam araştırırım kardeşim.

Anladığım kadar bilgisayarcıda çalışmışsınız. Peki ya maks. 600TL bütçe ile bu klavye alınır mı?
Alınır, bu klavye bilinmediği için çok fazla alınır diyen kitlesi olmuyor ancak kalitesi oldukça iyi. Mavi anahtar olması çok sesli çalışmasına sebep oluyor onu da söyleyeyim.

Bende fazla araştırmadan gidip Logitech G213 aldım sadece 1-2 yorumda temassızlık falan bahsetmişlerdi ama dedim koca firma öyle şey olmaz falan diyordum 1 sene kullandıktan sonra "s" tuşu temassızlık yapmaya başladı en önemli tuş bir oyuncu için. Servise yolladım 25 gün oyaladılar sonra sıvı teması yalanı atıp garanti dışı deyip yolladılar. Sonra bir araştırdım ki detaylı devasa muzdarip insan var. Her yerde almayın kronik sorunlu diyor. Millet bir şey yazmış ise bir bildikleri var. Şimdi o hatayı 1 kez yaptım artık mouse pad bile alsam araştırırım kardeşim.
Logitech'in Türkiye'de garantisi yok hocam. Uluslarası garantisine yazmanız gerekiyordu.

Logitech'in Türkiye'de garantisi yok hocam. Uluslarası garantisine yazmanız gerekiyordu.

600 TL veriyorum o yüzden aşırı bir beklentim yok ama en az 1 yıl götürse yeter beni
Peki bu klavye nasıl?

600 TL veriyorum o yüzden aşırı bir beklentim yok ama en az 1 yıl götürse yeter beni
Peki bu klavye nasıl?
Gamepower, James Donkey, Rampage gibi markaları önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı