Inca phaldor IKG-445 RGB mekanik klavye 188 TL!

İşte tamam. Bu fiyat için alınabilir zira bu fiyatta başka mekanik klavye bile yok. Onu demeye çalışıyordum. 300 TL olduysa almayın. K568 Dark avenger alınır o fiyata.

Satıcıya soru olarak ne zaman indirime girer dedim ve benim için fiyatı düşürdüler :) direkt aldım gerçekten çok memnum kaldım.
Aslında duruma doğru şekilde yaklaşmanız gerekir. Şu an 192 TL varsa bunu bir birikim olarak düşünün. Bütçenizi ufak ufak arttırın. Gamenote, Redragon seviyesine gelince alım yapın. Çünkü uzun kullanımda ben ınca'nın sağlam kalabileceğine ihtimal vermiyorum. Haliyle paranız bir miktar sokağa atılmış oluyor.

14 gün cayma hakkım var en ufak sorununda dediğiniz şekilde yapar ürünü iade ederim. Herkes üründen çok memnun daha önce İnca marka mouse kullandım 2 yıldan fazla götürdü beni.

Philips almaktan iyidir gibi.

Keşke para harcamaktan çekinmeyen birisi şu düşük bütçe klavyelerden alıp bizi de bilgilendirse, önerilerimizde de çeşitlilik olur en azından.
Neden Philips'ten iyi ben Philips kullanıyorum çok memnunum hiç bir sıkıntısını görmedim 20 den fazla ışık moduda var.

369 oldu.
1638228216152.png

Yakında ürünün incelemesini yapacağım. Tek eksi yanı Trendyol Express'in getirmesi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı