Inca phaldor IKG-445 RGB mekanik klavye 188 TL!

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese verilen 20 liralık kupon ile sadece 188 liraya orta düzey Blue Switch mekanik klavyeye sahip olabilirsiniz.

1638100294589.png

Şahsen satın almayı düşünüyorum gün içinde.

Son düzenleme:
Bu seviyedeki ürünlerin uzun kullanım durumu ne olur görmek lazım. Eğer alacaksanız 6 ayda 1 şekilde içerik paylaşmaya da özen gösterin.

Ben 1 yıl kadardır phaldor mouse kullanıyorum. Su dötüm üstüne bir şey olmadı ona rağmen. İnca şu an iyi gibi.

Fiyatı pahalı normalde. Herkes önermiş sadece 1 inceleme videosunda yay sesi bariz şekilde vardı. O birazcık şüphelendirdi. Alırsam ilk bakış yaparım.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İnca mı daha iyidir bu mu? Bu daha hoş görünüyor ama büyük ihtimalle İnca daha kaliteli.

Fiyatı pahalı normalde. Herkes önermiş sadece 1 inceleme videosunda yay sesi bariz şekilde vardı. O birazcık şüphelendirdi. Alırsam ilk bakış yaparım.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İnca mı daha iyidir bu mu? Bu daha hoş görünüyor ama büyük ihtimalle İnca daha kaliteli.

Bu daha çok ışık basamda alınsın gibi geldi bana.

Para harcamaktan çekiniyorum ama klavyemden sıkıldım. Eğer Steam'den parayı hemen çekebilsem alırım. Ama boş boş duruyor para Steam'de.

Philips almaktan iyidir gibi.

Keşke para harcamaktan çekinmeyen birisi şu düşük bütçe klavyelerden alıp bizi de bilgilendirse, önerilerimizde de çeşitlilik olur en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı