Inca phaldor IKG-445 RGB mekanik klavye 188 TL!

Şunu demeyin ya. 188TL'ye ne orta düzeyinden bahsediyorsunuz? Orta düzey mekanik klavyeler kaç TL haberiniz var mı? Giriş seviye bile sayılmaz bu.
O birazcık şüphelendirdi.
Birazcık şüphelendirdi demek. Hmm... 188TL'ye aldığınız mekanik kalvyeden yay sesi olmamasını bekliyorsanız hata ediyorsunuz.

Yanlış anlaşılmasın. Fiyatı çok uygun. En ucuza mekanik arıyanlar Philips ile beraber bakabilir. Ben sadece arkadaşın yanlış yönlendirdiğini anlatıyorum.

600 liraya satılan bir klavye zaten? Bende isterdim bütçem olsun ama gücüm buna yetiyor. Herkes sizin kadar lüks takılacak değil 😌
Şunu demeyin ya. 188TL'ye ne orta düzeyinden bahsediyorsunuz? Orta düzey mekanik klavyeler kaç TL haberiniz var mı? Giriş seviye bile sayılmaz bu.

Birazcık şüphelendirdi demek. Hmm... 188TL'ye aldığınız mekanik kalvyeden yay sesi olmamasını bekliyorsanız hata ediyorsunuz.

Yanlış anlaşılmasın. Fiyatı çok uygun. En ucuza mekanik arıyanlar Philips ile beraber bakabilir. Ben sadece arkadaşın yanlış yönlendirdiğini anlatıyorum.

600 liraya satılan bir klavye zaten? Bende isterdim bütçem olsun ama gücüm buna yetiyor. Herkes sizin kadar lüks takılacak değil 😌
Gerek de yok zaten pahalı klavyelere. Zamanında ben de mekanik sevdasına kapılıp pahalı klavyeler alıyordum. Sonra ne mi oldu? Membran klavyeye geri döndüm. Hiç gereği yokmuş para dökmenin.

1638115028772.png

Hangi klavye 600 TL'ye satılıyor tam olarak? Hocam da "lüks" olması ile ilgili bir şey söylememiş. Gerçekler bunlar, giriş seviyesi bir klavye bu. Yay sesi de olacak bir zahmet.

Vatan fiyatını baz alarak söylemiştim.
Hangi klavye 600 TL'ye satılıyor tam olarak? Hocam da "lüks" olması ile ilgili bir şey söylememiş. Gerçekler bunlar, giriş seviyesi bir klavye bu. Yay sesi de olacak bir zahmet.
Ve evet. 2 günde 2. kez aynı şey oldu.
Parayı denkleştirdim kartı kaydettim ve siparişi verirken stok bitti dedi. Fiyatı 308 lira oldu.

192 TL'ye ne alabilirim ki?
Aslında duruma doğru şekilde yaklaşmanız gerekir. Şu an 192 TL varsa bunu bir birikim olarak düşünün. Bütçenizi ufak ufak arttırın. Gamenote, Redragon seviyesine gelince alım yapın. Çünkü uzun kullanımda ben Inca'nın sağlam kalabileceğine ihtimal vermiyorum. Haliyle paranız bir miktar sokağa atılmış oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı