İnce Hesap Güvenilir midir?

Ugurcam19

Decapat
Merhabalar. Ben İnce Hesap üzerinden i3 8100'lü bir sistem ve monitör alacağım. Güvenebilir miyim? PC'yi hazır olarak alacağım. Yanında, parçaların kutularını da gönderiyorlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size bunu tüm içtenliğimle söylüyorum İncehesap internet aleminin en güvenilir en iyi e-ticaret sitesidir. Bir sorun olursa direk iletişime geçiyorlar. Ben ilk alışverişimi İncehesap üzerinden yaptım ve hiç bir sorun çıkmadı. İncehesab'ı kesinlike öneririm.

Arkadaşlar daha önce İncehesap'a ürün iade eden var mı? İade formu doldurduktan sonra gelen kargo anlaşma numarasıyla bulurlar diye gönderdiğim ürünün yanına not felan bırakmadım, sorun olur mu? Bir de bu işlem kaç gün sürüyor? Dün ürünümü kargodan teslim almışlar fakat hala ses seda yok.

Arkadaşlar daha önce İncehesap'a ürün iade eden var mı? İade formu doldurduktan sonra gelen kargo anlaşma numarasıyla bulurlar diye gönderdiğim ürünün yanına not felan bırakmadım, sorun olur mu? Bir de bu işlem kaç gün sürüyor? Dün ürünümü kargodan teslim almışlar fakat hala ses seda yok.
Bunun için başka konu açarsanız daha iyi olur.
Not göndermeniz gerektiğini söylüyorlar. Çünkü sorunu onlara detaylıca anlatmanız gerekiyor. Bişey olucağını sanmıyorum.

Bunun için başka konu açarsanız daha iyi olur.
Not göndermeniz gerektiğini söylüyorlar. Çünkü sorunu onlara detaylıca anlatmanız gerekiyor. Bişey olucağını sanmıyorum.

Sorunu zaten iade seçeneğinde detaylı bir şekilde anlattım. Ardından iade için kargo anlaşma numarası verildi. Şu an iade talebime bakınca altta detaylı anlatımım üstünde ise kargo anlaşma numaram gözüküyor. Bu yüzden boşuna yazmayayım dedim ama şu an biraz endişeliyim yazmadığım için. Hala bekliyorum. Bakalım geri dönmeleri kaç gün sürecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı