İnce saçı şekilendirme

Merhaba. Nasıl bir şekilden bahsediyorsunuz? Düz, kıvırcık, dalgalı vs. Ona göre yardımcı olmaya çalışayım.

İnce saç tellerinde en büyük sorun saçın uzun olması halinde zor şekil alabilmesi. Fönleyip çıksan bile hafif bir rüzgarla ilk haline geri dönüyor ve wax bile etki etmiyor böyle bir durumda. Sanırım ilk olarak ideal uzunluğunuzu belirlemeniz ve yine saç sıklığınıza göre wax tercihinde bulunarak fön tekniklerini uygulamanız gerekiyor.

İnce saç tellerinde en büyük sorun saçın uzun olması halinde zor şekil alabilmesi. Fönleyip çıksan bile hafif bir rüzgarla ilk haline geri dönüyor ve wax bile etki etmiyor böyle bir durumda. Sanırım ilk olarak ideal uzunluğunuzu belirlemeniz ve yine saç sıklığınıza göre wax tercihinde bulunarak fön tekniklerini uygulamanız gerekiyor.

2-3 ay turuncu morfose u kullandım tutuyordu gayet memnundum fakat saçlarım dökülmeye başladı ön taraf seyrekleşti bıraktım kullanmayı.

Saç için tutuş gücü güçlü olan ürünleri kullanabilirsin. Urban care ısı koruyucu spreyi öneririm çok güzel tutuş ve şekil veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı