İncehesap açılmayan hazır sistemi iade alır mı?

oneshottt

Decapat
Arkadaşlar İncehesap'tan hazır sistemini aldım fakat sonradan anladım ki göründüğü kadar fiyat performans değil ve ekran kartından da memnun kalmayacağım(PNY 1660 Super Dual). Ayrıca ekonomik sebeplerde var. Sistem şu an kargoda ve yarın elimde olacak. Kutusunu hiç açmadan olduğu gibi göndermek istiyorum fakat İncehesap ürünleri ilk kez sizin için açıyoruz, o yüzden iade edemezsiniz diyor. Ama benim 7 gün içinde cayma hakkım yok mudur? Kullanmayacağım, kargo kutusunu dahi açmadan kullanmadan tekrar göndereceğim yani. Düşünceleriniz neler ben geri kargolarsam iade kabul olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar İncehesap'tan hazır sistemini aldım fakat sonradan anladım ki göründüğü kadar fiyat performans değil ve ekran kartından da memnun kalmayacağım(PNY 1660 Super Dual). Ayrıca ekonomik sebeplerde var. Sistem şu an kargoda ve yarın elimde olacak. Kutusunu hiç açmadan olduğu gibi göndermek istiyorum fakat İncehesap ürünleri ilk kez sizin için açıyoruz, o yüzden iade edemezsiniz diyor. Ama benim 7 gün içinde cayma hakkım yok mudur? Kullanmayacağım, kargo kutusunu dahi açmadan kullanmadan tekrar göndereceğim yani. Düşünceleriniz neler ben geri kargolarsam iade kabul olur mu?
Maalesef hazır sistemlerin kişiye özel toplandığını iade alamayacaklarını belirtiyorlar. Daha önce benim de başıma gelmişti bu olay. Üstelik ben tamemen iade istemedim, para verip kartı yükseltmek istemiştim.

Maalesef hazır sistemlerin kişiye özel toplandığını iade alamayacaklarını belirtiyorlar. Daha önce benim de başıma gelmişti bu olay.

Eylül ayında hazır sistem aldım İncehesap'tan. Ve bana gelen sistemin içerisinde hem bana hem de başkasına ait fatura vardı. Fotoğraflarıyla birlikte şikayetvar.com da yazmıştım hemen aramışlardı şikayeti kaldırmam için ricada bulunup paramı iade etmişlerdi. Sen muhtemelen kargoyu açmışsındır ama ben kargoyu açmayacağım. İncehesap eylül ayında bana kargodan dönenleride takabiliyoruz sistemlerinize diyordu. Yarın görüşeceğim bakalım benim istisna durumum var o da kargoyu açmamak.

Maalesef hazır sistemlerin kişiye özel toplandığını iade alamayacaklarını belirtiyorlar. Daha önce benim de başıma gelmişti bu olay. Üstelik ben tamemen iade istemedim, para verip kartı yükseltmek istemiştim.
İncehasaptan artık bir şey alınmamalı çünkü iade edemeyeceksiniz sebebi ise İncehesap keyfi iadeleri reddediyor.
Ama kanunlar 14 günlük cayma hakkı veriyor. Buna rağmen mi?

Geri
Yukarı