Çözüldü İncehesap arızalı ürün ve müşteri rezalet müşteri desteği

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SNR64

Femtopat
Arkadaşlar İnce Hesap'tan ORION2690 adlı hazır sistemi aldım. Hayatımın en büyük hatasını yaptım. Ben yandım, siz yanmayın diye bu yazıyı paylaşıyorum. Detaya gelirsek sistemi aldım, 1 ayda elime ulaştı. Pandemi süreci diye göz önünde bulundurmadım. Fakat daha sonra ekran kartı bozuk olduğu anlaşıldı, yolladım ve yollarken müşteri hizmetlerine göndereceğiniz ekran kartını deneyin lütfen, aynı durumla karşılaşmak istemiyorum dedim. 17 gün sonra bana hiç açılmamış kutuda ekran kartı geldi. Denedim eski ekran kartımı mumla aratacak bir ürün yollamışlar. Sürekli kendiliğinden kapanan saçma sapan bir şey.

Üstüne aynı günün akşamı bilgisayarı açarken Boot device not yazısıyla karşılaştım. Araştırdım SSD'nin bozulduğuna dair bir yazıymış. Şimdi müşteri temsilcisine uzunca yazdım derdimi, bana bozuk olan ürünü yollayın demiş.
1-) Hangi birini yollayım?
2-) Bu sefer göndereceğim, 1 aydan aşağı gelmeyecek.
3-) Gelenin düzgün olup olmayacağı meçhul.
4-) Sistemi tekrar açınca sırada ki bozulacak hangisi bilmiyorum. Kısacası ben yandım, siz yanmayın. 5.800 lirayı çöpe atmış gibi hissediyorum. Ayrıca müşteri temsilcileri de hiçbir iş görmüyor. 2 gündür beni sözde teknik ekip arayacak. Ne zaman arasam hemen dönecekler. Oradan alışveriş yapmadan önce bu yazıyı okuyup etrafınızdakilere de anlatın.

Firma sorunumu çözdü, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 6374D7F1-C44E-4BED-B333-CB618F3BED90.jpeg
    6374D7F1-C44E-4BED-B333-CB618F3BED90.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 96
  • 1C77785E-7D3C-439C-9839-740B4D80DC5B.jpeg
    1C77785E-7D3C-439C-9839-740B4D80DC5B.jpeg
    86,7 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende geçen cuma indirimde mouse çektim bugün mesaj attılar stok yok elimizde. Madem stok yok neden satışa koydun. Ücret iadesi istedim bakalım kaç günde verecekler parayı. Anakart işlemci falan sipariş etmeyi düşünüyordum ama bu olaydan sonra artık başka sitelere bakmayı düşünüyorum.

Bende geçen cuma indirimde mouse çektim bugün mesaj attılar stok yok elimizde. Madem stok yok neden satışa koydun. Ücret iadesi istedim bakalım kaç günde verecekler parayı. Anakart işlemci falan sipariş etmeyi düşünüyordum ama bu olaydan sonra artık başka sitelere bakmayı düşünüyorum.
Bazen parayı alana kadar çile çektirip, vazgeçtiriyorlar. Çok konu gördük öyle.

Arkadaşlar bugün İncehesap.com’un şikayet biriminden Celal Bey aradı kendisi oldukça olumlu konuştu. Karşılaştığım sorunlardan dolayı firma adına benden özür diledi. Ürünü kendilerine göndermem halinde en kısa sürede gerekenin yapılıp tarafıma ulaştırılacağını belirtti. Umuyorum ki dediği gibi olacaktır. Bugün kasayı tamamen geri yollayacağım. Sizleri gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğim. İlginize teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı