İncehesap bu akşamki gamer pazarında ne olacak?

Arkadaşlar SSD'ye Windows kuracaklar hiç almasın bile ama oyun depolayacaklar alsın depolama için kullananlarda sorun çıkmıyormuş genellikle kesin değil ama zaten Win kurulu değilse değişim yaparsın vs vs. ama Win kuracaksanız hiç bulaşmayın herkese bol şans

1653074362901.png

Dosya Ekleri

• 1653074384981.png
    1653074384981.png
    866,3 KB · Görüntüleme: 17
Alıştırdılar sanki her ürünü internette ucuza satıyormuş gibi şimdi de hafif hafif gene zam koyarak satıyorlar hocam zekice bir satış pazarlama taktiği bu.
Ama yermi bunu Technopat forumunda bunu okuyan insan :D

Akakçe gibi siteler var en azından buna önlem olarak en azından

1 TB SSD lazım bana indirimden çorba çıkmayacak bana galiba.

Kanka indirim kalmadı ki bence yalan zaten F310 koymuşlar 300 TL'ye o bile bitti normal sitelerde 250 TL hangi mal onu alır ki kaldı ki ben SSD'yi aldım 1dk olmadan stok hemen bittti stoklar yalan bence 200'dü sözde ama da da bir tane aç 5 tane almış mesela artık nasıl organizasyon yaptıysa eleman üşenmeden arkadaşlarına aldırtmış satmak için.

Kanka indirim kalmadı ki bence yalan zaten F310 koymuşlar 300 TL'ye o bile bitti normal sitelerde 250 TL hangi mal onu alır ki kaldı ki ben SSD'yi aldım 1dk olmadan stok hemen bittti stoklar yalan bence 200'dü sözde ama da da bir tane aç 5 tane almış mesela artık nasıl organizasyon yaptıysa eleman üşenmeden arkadaşlarına aldırtmış satmak için.

Benim dizüstü için zaten 1 TB SSD lazım. HDD yerine SSD takacağım. CD-ROM lazım oluyor bana çünkü. 2 hafta önce yazmıştım normalde site çöker en az 1 saatten aşağı düzelmez ama indirim bitti 5 dk sonra ne hikmetse site düzelmişti.

Geri
Yukarı