İncehesap.com’dan ürün almayın aldırmayın!

deRNier

Hectopat
7 Ağustos'da İncehesap üzerinden LG bir monitör aldım. Zaten konusunu açmıştım ayıplı mal yolladıkları yetmedi yasal iade hakkım olan 14 günü ürünü iade edememem için geçiştirdiler. Bugün kendileri bana altta attığım yazıyı yolladı böyle bir site olmaz olsun o kadar çalışıp çabalayıp aldığım monitörü 2. El gibi kullanmak zorundayım artık. Ben yandım siz yanmayın. Ayrıca sizce yapabileceğim bir şey var mı adamlar resmen beni ayakta dolandırdılar.

485E5B20-3894-4091-921C-A5FE7E163E6C.jpeg

Bana yolladıkları monitör muhtemelen iade ürünüydü. Hiç kimseye güvenmeyin arkadaşlar ülkemiz maalesef çakal kaynıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben de sistem aldım fakat hiçbir sorun olmadı hatta şimdi konu bile açtım tek senin başına geldi diye bu kadar saçma bir konu açman garibime gitti. Tüketici haklarınızı kullanırsanız sorun yaşamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Problem neydi? Bu arada Inventus'ta müşteri temsilcisi yok ki müşteri memnuniyeti olsun :D Adamlara ulaşabilirseniz, bir ihtimal memnun kalabilirsiniz.
Kendim dahil bir çok arkadaşım alışveriş yaptı. En ufak bir problem yaşamadılar. Bir ürün yanlış gönderilmişti, hemen değişimini yapıp özür dilediler.

Bende sistemi incehesap dan toplamıştım sıkıntı çıkmadı ama iade ile sıkıntım olsaydı bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı