İncehesap efsane cuma Gaming gecesi nedir?

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, birkaç gün önce B450 anakartım fişi çekti. Şu an anakart arayışındayım, İncehesap Gaming cuma gecesi ile ilgili bir takım olumsuz şeyler duydum. Ürünün 0 olmaması, bozuk olması gibi durumlar gerçek mi acaba? Üstüne 150 daha koyup güvenli bir yerden mi almalıyım?

Merhaba, birkaç gün önce B450 anakartım fişi çekti. Şu an anakart arayışındayım, İncehesap Gaming cuma gecesi ile ilgili bir takım olumsuz şeyler duydum. Ürünün 0 olmaması, bozuk olması gibi durumlar gerçek mi acaba? Üstüne 150 daha koyup güvenli bir yerden mi almalıyım?

Ben normal fiyatından 100 lira daha düşük olan bir kulaklık aldım. Bir sorun yaşamadım 3'ya da 4. kargoya vermişlerdi.

Cidden çok makul fiyatlara (satılması gereken asıl fiyatlara) ürün bulunabilen gecedir. İncehesap sıkıntısız olup 14 gün içinde iade ürünleride satmışlığı var,bende duymuştum öyle bir şey.Şans işi...

Hocam 2.el ürün geleceğini düşünmüyorum. Fakat bozuk ürün gelme ihtimal var bu her ürün için geçerli :) eğer öyle bir durumla karşılaşırsanız değişimi yaparlar belli bir süre beklersiniz sonra ya ürün deyişimi yapılır ya da para iade edilir. İnce hesap oyuncu gecesi nedir e gelince 2020 yılının 6.aylarından sonra indirim göremediğim fakat ondan öncesinde güzel indirimlerin olduğu fırsat gecesi diyebiliriz. Şu an ise olması gereken fiyatları sunuyorlar zaten önümüze.

Bence İtopya ve Teknobiyotik sitelerinden daha iyi bir site. Teknobiyotik de kötü değil haklarını yemeyelim ama İtopya cidden çok yavaş.

Oradan aldığım her şeyi Gaming Gecesi indiriminde aldım ve hiçbir sorun yaşamadım.

Hepinize teşekkür ederim, ben de görmüştüm 350 gibi bir fiyata B450 satılıyordu. Acaba Allah bilir o fiyat ne zaman gelir.

Eğer ürünün hemen elinize geçmesi gerekiyorsa zaten internetten* sipariş risk almak demektir. Farkı ödeyip bir teknoloji mağazasından almak "acil gerekli" ürünler için çok daha mantıklıdır. Fakat ürünün acelesi yok ise veya biraz gecikmesi sorun teşkil etmeyecek ise internet daha mantıklıdır. Gelelim "indirim günlerine" bu sadece bir sitenin değil tüm sitelerin sorunu, indirim günlerinde oluşacak talebe yetişemedikleri için kargolar gecikiyor, bazıları 9-10 güne kadar gecikebiliyor hem de. Başta dediğim gibi acil lazımsa bu indirim günleri sizi üzebilir. Ha aldığınız ürün hemen kargolanıp gelebilir. Ama aceleniz olan ürün ve alacağınız riskin hesabını yapmak size kalmış.

*: Bazı siteleri bu durumun dışında tutuyorum örneğin Amazon teslim konusunda hiç sıkıntı yaşatmadı bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı