İncehesap ekran kartı değişimi direkt yapılmadı

Sabırlı

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. 31.10.2020 tarihinde incehesap.com üzerinden Gigabyte Super Windforce 2080 Super ekran kartı aldım. Kullanmaya başladıktan sonra oyun oynarken ince cızırtı sebebiyle ürünü 09.11.2020 tarihinde İncehesap'a iade talebi ile gönderim sağladım. Paketin içerisinde arıza ile alakalı not yazıp bıraktım. Bugün itibarıyla müşteri hizmetleri ile görüştüm ürünün ellerine ulaştığı kartın teknik servise gönderilip iade/ değişim işleminin onlar tarafından karar verildiği söylendi. Bu sizce etik mi? Sonuçta 15 gün geçmedi ve ürün problemli olduğu için iade talebinde bulundum. Sizce nasıl bir yol izlemeyelim? kart geri gelirse ne yapmalıyım? Gün ve gün konuya bilgilendirme yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beğenmedim, memnun kalmadım şeklinde iade etseydiniz muhtemelen sıkıntısız şekilde iade alırlardı. Bir sorunun varlığından bahsettiğiniz için servise gönderip bu sorunun varlığını saptamaları gerekiyor. Ben yanlış yapılan bir uygulama görmedim.

Arkadaşlar konu ile alakalı daha önce tecrübem olmadığı için olağan şeyler normal mi onu merak ettim. :) ses geldiği için muhtemelen Coil Whine problemi var. Sonuçta ayıplı ürün olduğu için iade hakkımı kullandığımı beyan ettim.
Konuyla alakalı deneyimimi bugün içinde detaylı anlatan konu paylaşayım.

Merakla bekliyorum hocam.

Arkadaşlar konu ile alakalı daha önce tecrübem olmadığı için olağan şeyler normal mi onu merak ettim. :) ses geldiği için muhtemelen Coil Whine problemi var. Sonuçta ayıplı ürün olduğu için iade hakkımı kullandığımı beyan ettim.

Merakla bekliyorum hocam.

Arkadaşlar merhaba bugün itibarıyla fatura bilgisini almak için oksit bilişimden aradılar. Ürünün ücret iadesi yapılacağı İncehesap'a bilgi verileceği söylendi. Sanırım bu hafta ücret tarafıma yansır. Bundan sonraki problem hangi ekran kartını alacağımı bilmemek. :)

Geri
Yukarı