İncehesap Farklı Gelen Ürün ve Gelmeyen Kargolar

Konuyu hortlatmak gibi olmasın.Bugün arayıp teslim almadan geri gönderdiğim ürünü sorduğumda "Henüz gelmedi.Geldiğinde servisine yollayacagız biz bu şekilde çalışıyoruz" dendi.Diyecek birşey bulamıyorum.Ağır konuşacağım bu sefer kendilerine

Hocam işte insanlık hata mı yaptık bilmiyorum gerçekten bana ve karşıya yanlış ürün geldi adamlar hiçbir iletişime geçmedi benimle öbür alan adam aramış olması lazım insan bir sorar ürünler ne oldu diye sistem toplamam bu gidişle yıl sonuna uzayacak gibi. Bir techopat üyesi olarak buradan hem İncehesabı hem Trendyol'u katiyen önermiyorum kimseye.

Trendyol'u neden önermiyorsunuz hocam? 2.5 3 ay önce ekran kartımı ve 1 hafta kadar önce monitörümü oradan aldım ve ikisi de 2 gün içinde elime ulaştı. İadelik bir durum yaşamadım o nedenle iade/değişim aşamalarını bilmiyorum.

Konuyu hortlatmak gibi olmasın.Bugün arayıp teslim almadan geri gönderdiğim ürünü sorduğumda "Henüz gelmedi.Geldiğinde servisine yollayacagız biz bu şekilde çalışıyoruz" dendi.Diyecek birşey bulamıyorum.Ağır konuşacağım bu sefer kendilerine
Benim geri yolladığım ürünler bugün ellerine ulaştı eğer bana böyle bir şey derlerse yaptığım insanlık için üzüleceğim şayet böyle bir durum olursa o gelen ürünleri çatır çatır kullanmak isterdim benim hakkıma girdikleri için. Kim bilir kaç hafta bekletecekler Amazon'dan ürün alıyorsun adamlar yanlış gönderdiyse onlar sende kalsın istediğin ürünleri yolluyoruz diyorlar bizim burada olan şirketler ise müşterinin verdiği paranın kuruş hesabında esnaflardan farkı yok umarım tez zamande kepenk indirir bu şirketler.

Trendyol'u neden önermiyorsunuz hocam? 2.5 3 ay önce ekran kartımı ve 1 hafta kadar önce monitörümü oradan aldım ve ikisi de 2 gün içinde elime ulaştı. İadelik bir durum yaşamadım o nedenle iade/değişim aşamalarını bilmiyorum.
Kargom kayıp hocam para iadeside alamıyorum koskoca bilgisayar kasasını kaybetmişler ve işlem yapamıyorlar neden önereyim?

Ek olarak belirteyim geçen hafta cuma günü verdiğim SSD siparişini daha kargoya vermedi adamlar şimdi yeni gaming gecesi yapıyorlar sizin ben gaming gecelerinizi seveyim daha geçen hafta aldığım ürünleri yollayamıyorsunuz!
Edit : Bu konuyu ve Trendyoll Express konusunu sorunum çözülene kadar her gün öne çıkartacağım, forumda bu iki siteden bir şey satın almak isteyen birileri olursa bu konuları göstereceğim.

Son düzenleme:
Benim geri yolladığım ürünler bugün ellerine ulaştı eğer bana böyle bir şey derlerse yaptığım insanlık için üzüleceğim şayet böyle bir durum olursa o gelen ürünleri çatır çatır kullanmak isterdim benim hakkıma girdikleri için. Kim bilir kaç hafta bekletecekler Amazon'dan ürün alıyorsun adamlar yanlış gönderdiyse onlar sende kalsın istediğin ürünleri yolluyoruz diyorlar bizim burada olan şirketler ise müşterinin verdiği paranın kuruş hesabında esnaflardan farkı yok umarım tez zamande kepenk indirir bu şirketler.

Kargom kayıp hocam para iadeside alamıyorum koskoca bilgisayar kasasını kaybetmişler ve işlem yapamıyorlar neden önereyim?

Ek olarak belirteyim geçen hafta cuma günü verdiğim SSD siparişini daha kargoya vermedi adamlar şimdi yeni Gaming gecesi yapıyorlar sizin ben Gaming gecelerinizi seveyim daha geçen hafta aldığım ürünleri yollayamıyorsunuz!
Edit: Bu konuyu ve Trendyoll Express konusunu sorunum çözülene kadar her gün öne çıkartacağım, forumda bu iki siteden bir şey satın almak isteyen birileri olursa bu konuları göstereceğim.

Anladım hocam. Şikayetvar sitesine yazdınız mı duru mu?

Anladım hocam. Şikayetvar sitesine yazdınız mı duru mu?
Pardon konular karışmış hayır Şikayetvar'a daha yazmadım müşteri hizmetleri kargoyu yollamamı söyledi direk yarın arayacağım duruma göre Şikayetvar'a bildireceğim konuyu.
Edit : Ayın 11'de verdiğim SSD siparişi hala gelmedi bana yanlış gelen ürünleri ise teslim almışlar teslimat numarası yollayacağız diyorlar size bakalım ne kadar uzayacak süreç SSD ise stoklarda görünmüyor Şikayetvar'a konu açtım bekliyorum çözülene kadar öne çıkarmaya devam edeceğim. Trendyol'da yaptığım gibi çözülünce salarım konunuzu ve çözüme ulaştı diye belirtirim. @incehesap
21.09.2020 Edit : Bugün itibariyle kargoya verildi SSD arkadaşlar bir SSD'yi almam gelmesiyle beraber tam 2 hafta sürecek şaka gibi olay bu süreçte hiç bir arama yapmadılar anladığım kadarıyla sipariş oranına göre Çin'den ürün getiriyorlar ve öyle kargoya çıkartıyorlar sürecin bu kadar uzamasının başka mantıklı bir sebebi yok çünkü.

Benim adıma farklı kişinin ürünleri gelmişti hatırlarsanız bu konuda hala bir açıklama gelmedi bugün açarlarsa Müşteri Hizmetleri'ni arayacağım bakalım RAM'lerime ne zaman ulaşabileceğim. Kasa dahil bütün ürünlerim geldi bu adamlar bir SSD bir RAM için beni 2 haftadır beklettiler şaka gibi. RAM konusu çözülene kadar konuyu öne çıkarmaya devam edeceğim.

Son düzenleme:
Bu konudan ve yorumlardan anladığım kadarı ile İncehesap kesinlikle uzak durulması gereken bir firma. Bende yakın zaman da birkaç oyun ekipmanı almayı düşünüyordum buradan artık almam başka yere bakarım.

24.09.2020 : Çapraz kargo yaptıkları RAM'ler bugün elime ulaştı ayın 11'inde sipariş vermiştim ayın 24'ünde ancak edinebildim ürünü. Bunada şükür diyorum yeterince başım ağrıdı çünkü bu süreçte.

Yeni konular

Geri
Yukarı