İncehesap firmasından alınan monitörü kendileri eve getirdi

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba Technopat ailesi,

Aylar önce aldığım monitörü İncehesap çalışanı bizzat kendi arabasıyla evime getirdi.
Çok şaşırmıştım. Hep soracaktım ama soramadım. Bu zamana nasipmiş.

Kendisine o an soramadım çünkü istersen yine de monitörü kontrol edebilirsin o kadar para veriyorsun falan demişti ve monitöre bakmıştık falan biraz hareketlilik oldu.
Dolayısıyla unutmuştum sormayı.

Keşke İncehesap, İtopya vb. firmalar kendilerine ait lojistik hizmette bulunsalar.
Bundan memnun kaldığım için konuyu açıyorum ayrıca yanlış anlaşılmasın.

Kısacası bu olayda, İncehesap çalışanının bizzat kendisi direkt olarak arabayla evime monitörü getirmesinin sebebi nedir?
Ürün daha yola çıktı vs bilgileri bile girilmemişti hatta bana teslim ettikten 4-5 gün sonra anca yeni teslim edildi diye sisteme girmişlerdi.

Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Aylar önce aldığım monitörü İncehesap çalışanı bizzat kendi arabasıyla evime getirdi.

Kendisine o an soramadım çünkü istersen yine de monitörü kontrol edebilirsin o kadar para veriyorsun falan demişti ve monitöre bakmıştık falan biraz hareketlilik oldu.

Keşke İncehesap, İtopya vb. firmalar kendilerine ait lojistik hizmette bulunsalar.

Kısacası bu olayda, İncehesap çalışanının bizzat kendisi direkt olarak arabayla evime monitörü getirmesinin sebebi nedir?
Ürün daha yola çıktı vs bilgileri bile girilmemişti hatta bana teslim ettikten 4-5 gün sonra anca yeni teslim edildi diye sisteme girmişlerdi.

Seni çok özel görmüşler hocam. Belki de getiren kişi şu an senin için aynı şeyleri düşünüyor. Dünya güzel yer be.

@BatuHan999 @TC Zafer Arslan
Ben çok alışveriş yapabilen birisi değilim nadiren alışveriş yapıyorum o yüzden muhtemelen çoğu kişinin bildiği ama benim bilmediğim bir şey var demek ki diye konuyu açmıştım ama sanırım şans bu sefer bu konuda bana gülmüş :D

Demişler firmalardan çok çekti. Bizden de çekmesin. Bozuk kasaya zor dayandı. Monitörde çıldırır demişler. :)

Demişler firmalardan çok çekti. Bizden de çekmesin. Bozuk kasaya zor dayandı. Monitörde çıldırır demişler. :)
Düşünsene yaşadığım olaydan dolayı o firmayı arayıp kim olduğumu öğrenip dikkat edilmesi gereken müşteri diye firmalarında not aldıklarını :D :D

Bende geçtiğimiz yıl ekran kartı aldığım zaman kargo firması yerine incehesap teslim etmişti. Aynı şekilde hiç kargoya verildi bilgisi vs girilmemişti çat kapı gelmişti.

Her firmanın lojistik firması şundan dolayı saçma olabilir. Yakıt masrafları artacaktır. Çünkü bir mahalleye veya bir ilçeye sadece bir ürün teslim etmek için gidip gelecek.

Şöyle daha güzel bir öneri de bulunabilirim. İtopya, İncehesap, gaminggentr gibi teknoloji firmaları aralarında anlaşıp ortak bir lojistik firması kurabilirler. Hem onların giderleri azalır hem de daha çok kapasite olacağı için israf azalır.

Amazon gibi tek başına çok fazla dağıtım yapabilecek satış rakamlarına çıktıklarını sanmıyorum. Bu yüzden böyle bir öneriyi gerekli buldum.

Geri
Yukarı