İncehesap Gamepower Warlord kulaküstü kulaklık iadesi

karamars

Hectopat
Selam arkadaşlar,

18 Aralık cuma indirimlerinde Gamepower Warlord kulaklık satın aldım.

Kulaklık elime ulaştığında maalesef dip ses sorunu ve masaüstü seslerini Discord, Skype gibi uygulamalarda karşıya iletme sorunu (ses sekmesi) ile karşılaştım. Bu durumda hemen ertesi günü iade talebi oluşturarak ürünü incehesabın verdiği kargo numarası ile adresine geri kargoladım.

Bugünse telefonuma ulaşan SMS kulaklığın tarafıma ulaştırılmak üzere kargoya verildiğini bildirdi. Hemen İncehesap müşteri temsilcisi numarasını aradım, ama nafile uzun bir süre kadar beklememe rağmen muhatap bulamadım. Çareyi site üzerinden mesaj atmakta buldum şu an için gelen bir mesaj yok.

Sorumsa şu şekilde, kulak içi ya da kulaküstü kulaklıkların hijyenden ötürü 14 gün içinde iade durumuna girmediğinin farkındayım. Fakat bana gönderilen ürün ayıplıydı ve çoktan farklı bir kulaklık satın almış bulunmaktayım. Daha önce böyle bir durum yaşayan arkadaşların beni yönlendirmesini rica ediyorum. Son çare tüketici mahkemesi fakat oraya uzamaması taraftarıyım.

Şimdiden yardımlarınız için sonsuz teşekkürler.

@karamars, aynı sorunu ben de yaşıyorum, bakabilirsiniz:
Tek çare THH'ye başvurmak gibi maalesef. İlk gönderişimde servis sorun olmadığını söyledi, ikinci gönderişimde içine yarım sayfa açıklamayla birlikte gönderdim, cevap bekliyorum. Bence siz de sorunlu olduğunu detaylıca anlatın, hatta video çekin linkini atın.

@alip
@karamars, aynı sorunu ben de yaşıyorum, bakabilirsiniz:
Tek çare THH'ye başvurmak gibi maalesef. İlk gönderişimde servis sorun olmadığını söyledi, ikinci gönderişimde içine yarım sayfa açıklamayla birlikte gönderdim, cevap bekliyorum. Bence siz de sorunlu olduğunu detaylıca anlatın, hatta video çekin linkini atın.
THH'ye nereden başvurabilirim acaba? THH'ye başvururken kulaklığın sorununu anlatıp ayrıyetten video olarak göndermeli miyim? Vallaha pişman oldum yaptığım alışverişe :D

@alip
THH'ye nereden başvurabilirim acaba? THH'ye başvururken kulaklığın sorununu anlatıp ayrıyetten video olarak göndermeli miyim? Vallaha pişman oldum yaptığım alışverişe :D
Bence gönderebilirsiniz, elinizde koz olur. Şu rehber ile başvuru yapabilirsiniz:

Bence gönderebilirsiniz, elinizde koz olur. Şu rehber ile başvuru yapabilirsiniz:
Hocam büyük yardımın dokundu çok teşekkür ederim. :)

Cevap geldimi 2.kez gonderisinizde servisten?

Dun geldi, ürünü kargoladik diye. Hangi ürün bilmiyorum, büyük ihtimalle eski bozuk ürün. Bugün gelmesini bekliyordum ama gelmedi, yarın kesin gelecegini düşünüyorum. Sıfır kulaklık gondermedikleri sürece, tamir görmüşse, hele hele eski bozuk kulaklık ise THH'ye basvuracagim.
Zaten THH ye başvurmamış mıydınız? Ben de başvurdum bu arada mağazanın umru değil bu konular :)

Zaten THH ye başvurmamış mıydınız? Ben de başvurdum bu arada mağazanın umru değil bu konular :)
Bi' umut sorunu kabulleneceklerini düşünmüştüm, büyük ihtimalle yanlış düşünmüşüm. Ürün elime gelsin, önce telefonla arayarak 14 gün koşulsuz iade hakkımın istenmeyen servis sebebinden ötürü tükendiğini ve iade etmek istediğimi söyleyeceğim. Hâlâ uğraşmak istemediğimden bir şans daha vereceğim, yine servise yönlendireceğiz falan derlerse de THH başvurusunu gerçekleştireceğim.

Bi' umut sorunu kabulleneceklerini düşünmüştüm, büyük ihtimalle yanlış düşünmüşüm. Ürün elime gelsin, önce telefonla arayarak 14 gün koşulsuz iade hakkımın istenmeyen servis sebebinden ötürü tükendiğini ve iade etmek istediğimi söyleyeceğim. Hâlâ uğraşmak istemediğimden bir şans daha vereceğim, yine servise yönlendireceğiz falan derlerse de THH başvurusunu gerçekleştireceğim.
Merhaba, uzun zaman geçmiş konu üzerinden fakat benzer bir durum yaşıyorum. Süreç nasıl devam etti?

Yeni konular

Geri
Yukarı