İncehesap Gamepower Warlord kulaküstü kulaklık iadesi

Hocam bana da Tayvandan gelen mesajı ilettiler. Mesajda klasik ayarlarınızra problem olabilir gibisinden şeyler yazılmış. İncehesap kulaklığı alalı 4 gün oldu bugünle beraber. Cougar ile instagramdan konuştum ürün hala ellerine geçmemiş fakat kendilerinde olan kulaklıkları denediklerinde aynı soruna rastlamışlar.
Ürünü incehesap'a gönderdikten sonra incehesap 1 iş günü içerisinde Cougar Türkiye yetkili servisine gönderim yaptı. Daha sonra işlerimi Cougar servisi (Comsis Bilgisayar) arayarak ilerlettim. Arayıp sorunu belirttim, test edileceğini söylediler ve süre verdiler. 1 gün sonra akşam vakti tekrar aradım. Sorunu fark ettiklerini ve Cougar genele bildirdiklerini, talebim için yazdıklarını söylediler. Ertesi gün (bugün) tekrar aradığımda iade işleminiz gerçekleştirilecek, incehesapla konuyla ilgili konuşacağız dediler. Kendilerine buradan da teşekkür ediyorum.

Hocam bana da Tayvandan gelen mesajı ilettiler. Mesajda klasik ayarlarınızra problem olabilir gibisinden şeyler yazılmış. İncehesap kulaklığı alalı 4 gün oldu bugünle beraber. Cougar ile instagramdan konuştum ürün hala ellerine geçmemiş fakat kendilerinde olan kulaklıkları denediklerinde aynı soruna rastlamışlar.
Sorununuz çözüldümü?

Sorununuz çözüldümü?
Cougar iade talebini onaylamış. Geçenlerde beni discord üzerinden 2 kişi aradılar ve ikisinde de Phontum model vardı. Birisinde aşırı ses sekmesi varken diğerinde ise bir sorun yoktu. Yani onların da dediği gibi sorun aslında tam olarak ne bilgisayarlarda ne de kulaklıklarda. Garip bir problem kimi kulak ve bilgisayarda olurken kimisinde ise olmuyor.

Cougar iade talebini onaylamış. Geçenlerde beni discord üzerinden 2 kişi aradılar ve ikisinde de Phontum model vardı. Birisinde aşırı ses sekmesi varken diğerinde ise bir sorun yoktu. Yani onların da dediği gibi sorun aslında tam olarak ne bilgisayarlarda ne de kulaklıklarda. Garip bir problem kimi kulak ve bilgisayarda olurken kimisinde ise olmuyor.
Bendede aynı sorun var muzık olsun vıdeo oyun ne yaparsam sesı gıdıyor arkadaslara.

Değerli arkadaşlar THH'ye yapılan başvurunun sonuçlanması üzerine konuyu tekrar canlandırmak istedim.

6 ay gibi uzun bir sürenin ardından karar açıklandı ve THH beni haklı bularak ürün bedelinin tarafıma ödenmesini uygun görmüş :)

Bu süreçte bana yardımcı olan tüm forum üyelerine teşekkür ederim.

Değerli arkadaşlar THH'ye yapılan başvurunun sonuçlanması üzerine konuyu tekrar canlandırmak istedim.

6 ay gibi uzun bir sürenin ardından karar açıklandı ve THH beni haklı bularak ürün bedelinin tarafıma ödenmesini uygun görmüş :)

Bu süreçte bana yardımcı olan tüm forum üyelerine teşekkür ederim.

Karar formunu ve yapılan başvurunun tarihçesini ek kısmında bulabilirsiniz.

Çok sevindim hocam umarım bir daha Gamepower veya Rampage gibi dandik ürünler kullanmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı