Elektronik İncehesap Gaming Geceleri (30 Eylül 2022)

Anladım hocam az önce fark ettim İtopya da 289 TL F310 var aradaki fiyat farkına değer mi? Hangisini almalıyım sadece FIFA da Forza da kullanrım sizce değer mi?
Bence fiyat farkına değmez, kablosuzu 650 lira olsaydı verilir derdim fakat F310 da güzel bir kol zaten. Eksikleri yok değil ancak 300 liraya iyi bir seçenek.

Ryzen 5 7600X in fiyatı nasıl sizce birkaç hafta beklesem daha düşer mi yoksa alayım mı?
1664566369334.png

7600X ile ilgili editörlerimizin yazdığı yazıyı inceleyebilirsiniz @Crqnd Ryzen 5 7600X, Tek Çekirdekte i9-12900K'yı Geride Bıraktı

Bence fiyat farkına değmez, kablosuzu 650 lira olsaydı verilir derdim fakat F310 da güzel bir kol zaten. Eksikleri yok değil ancak 300 liraya iyi bir seçenek.
Bana göre eksiği 2 tane 1. olarak titreşimi yok. 2. olarak biraz eski kol hani sıkıntı yaratır mı bilmiyorum da. Bir de böyle bir yorum okudum ne düşünüyorsun? Ben de FIFA için kullanacağım da o yüzden kafam karıştı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    24,7 KB · Görüntüleme: 27
Bana göre eksiği 2 tane 1. olarak titreşimi yok. 2. olarak biraz eski kol hani sıkıntı yaratır mı bilmiyorum da. Bir de böyle bir yorum okudum ne düşünüyorsun? Ben de FIFA için kullanacağım da o yüzden kafam karıştı.
Bu arkadaş için öyledir belki de, belki de oyunları çok ciddiye alıp kolu sağa sola vuran bir birisidir veya tuşa kırmak istercesine basıyordur. Eski olması sağlamlık açısından sıkıntı yaratmaz ancak tasarımı doğal olarak eskidi ve ergonomik olarak daha başarılı kollar var ancak bu bütçede rakibi yok. F710'un rakibi olarak Gamesir T4 PRO ve GXT590 sayılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı