İncehesap Gaming gecesi indirimleri gerçek mi?

Ben tavsiye etmiyorum. Gaming Gecesi indiriminde ASUS ROG STRİX RTX 2070 almıştım adamlar tekrar 0 gibi paketi hazırlamışlar ama daha önceden iade edilmiş ürün gönderdiler bana çok fazla görmüştüm gaming Gecesi ürünlerinin iade ürün olduğu hakkında post vb. Ama bana gelmez diye almıştım geldi. Bende sattım kartı ama tekrar incehesap adlı firmanın yanından dahi geçmem yani.
Benimki dokunulmamış şekilde geldi. En güvenilir denilen yer bile arıza yapabiliyor teknoloji şans işi malesef.

Ben tavsiye etmiyorum. Gaming Gecesi indiriminde ASUS ROG STRIX RTX 2070 almıştım adamlar tekrar 0 gibi paketi hazırlamışlar ama daha önceden iade edilmiş ürün gönderdiler bana çok fazla görmüştüm Gaming Gecesi ürünlerinin iade ürün olduğu hakkında post vb. Ama bana gelmez diye almıştım geldi. Bende sattım kartı ama tekrar İncehesap adlı firmanın yanından dahi geçmem yani.

Hiç açılmamış geldi benim parçalar ama paketleme stilleri çok kötü sarsıntıdan koruyacak hiçbir izolasyon malzemesi yok sadece bir poşete sarılıp bantla sarılmıştı ve kargo aras jetizz tarafından kapımın önüne bırakılıp zile basılıp gidilerek bana ulaşmıştı az sövmedim o gün.

Hiç açılmamış geldi benim parçalar ama paketleme stilleri çok kötü sarsıntıdan koruyacak hiçbir izolasyon malzemesi yok sadece bir poşete sarılıp bantla sarılmıştı ve kargo aras jetizz tarafından kapımın önüne bırakılıp zile basılıp gidilerek bana ulaşmıştı az sövmedim o gün.

İncehesap dışında aldığım ürünlerimin hepsinde kargo sorunu vardı hepsinde bir yırtılma bir ufalanma vardı. :(

PC için bütçe çok değilse 200 300 TL'de üzüyor emin olabilirsin. O paralara 3200MHz CL15 8 GB RAM alırsın çok iyi bir mouse alırsın. Bu yandan da düşünmek gerekiyor.

İşlemci zaten 2300-2400 falan, öyle araştırmadım da. Hani öle ahım şahım bir indirim de değil ki.

Asgari maaş alan birisinin açısından düşün 300 TL için 3 gün çalışıyorsun.

Asgari maaş alan birisi 2400 liralık işlemci alıyorsa açlıktan ölsün.

Son düzenleyen: Moderatör:
"PC için bütçe çok değilse" altını çizmek istiyorum.

İşlemciye o parayı veren nereden baksan 8-10 bin liralık sistem kuruyordur. Hadi ortası 9 bin olsun. 300 lira o bütçede 3-4% kazanç demek. Değer mi?

Asgari maaşla çalışan birisi 20000 TL'ye araba alabilir de 10000 TL'ye PC alamaz mı? :)

Ben almasın demedim, hesapsız harcıyorsa birisi şikayet etme hakkı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı