İncehesap Gaming gecesi indirimleri gerçek mi?

Kutularda ya kapakların açılacağı yerde yuvarlak küçük banlar olur onlar deforme olmadıysa ya da yapıştıkları yer deforme olmadıysa sıkıntı yok kardeşim o kadar kasma temiz kutu gelmesi zor zaten kargocular sağ olsun fırlatıyorlar her şeyi.
O bantlar sağlamdı başta bende öyle düşünmüştüm. Ama kartın arka plakası üstündeki jelatin yoktu normalde tüm Strix 2070 lerde vardı.

O bantlar sağlamdı başta bende öyle düşünmüştüm. Ama kartın arka plakası üstündeki jelatin yoktu normalde tüm STRIX 2070'lerde vardı.

Hocam fabrikada paketlenirken o bantlar yapıştırılıyor çıkmadıysa kullanılmış bir şey değildir çalışan aksamda bir sıkıntı da yoksa kasmaya değmez bence ama kutunun temiz olmasını bende çok isterim şahsen koleksiyon yapmayı seviyorum.

Hocam fabrikada paketlenirken o bantlar yapıştırılıyor çıkmadıysa kullanılmış bir şey değildir çalışan aksamda bir sıkıntı da yoksa kasmaya değmez bence ama kutunun temiz olmasını bende çok isterim şahsen koleksiyon yapmayı seviyorum.
O bantlar tekrar yapılabiliyor Muş iade ürünler ellerinde kalmaması için Türkiye burası gerçi. Şaşırmıyorum arka plaketinin jelatini olmaması belli ediyor ürünün bence iade ürün olduğu. Gerçi şimdide itopyadan rtx 2060 aorus aldım buda sanki iade ürünü. Biliyorsanız aourus modelinde cam panel var RGB o cam panelde bir tane çizik ve bir sürü kılcal çizik var sıktı artık piyasadan 0 kart bulamıyorum şaka gibi bunuda geri iade edicektim ama tekrar 2/3 hafta beklemek istemiyorum o yüzden kullanicam mecbur.

Dostlar hepinizin yazısını okudum. Alamadığınıza sevindiğimden değil ama yalnız olmadığımı bilmem beni bir nebze mutlu etti :)

Size gelecek olursam diğer yanıtlarınızı da okudum her şeyden önce belirtmek isterim ki yaşım 19 ailemden haftalık 50 TL harçlık alıyorum. Düz bir hesap yaparsak yılda paramı hiç harcamazsam maksimum 2600 TL biriktirebiliyorum bundan tam 2 yıl önce biriktirmeye başladığım ve bir şekilde allahıns nasip etmesiyle 2 yıl önce elimde ne var ne yok altın yapmıştım ki çok şükür pişman olmadım. Ondan dolayı şimdi rahatlıkla 8-10 bin liralık bir sistem toplayacağım ama dediğim şartlarda benim 200 lirayı biriktirmem minimum 4 haftamı alır yaşınızı bilmiyorum. Ama bu kafa yapısını düşünce tarzını hiç beğenmedim evet 200 lira benim için değerli olsa da sağlığımdan önemli değil bu kadar sinir stres olmanın anlamı yok. Ama konuyu açma saatime bakarsanız olayın hemen üstüne açtığımı görürsünüz yani anlık bir patlamaydı o şekilde düşünün şu an gayet huzurlu ve sakinim hatta gene aynı fırsat elime gelse gene o indirimi bile bile kaçırırım. Çünkü böyle bir konuda insanların görüşlerini okumak çok hoşuma gitti. Oh be tek solukta konuşurcasına nokta virgül bakmadan yazdım resmen. Bu da size kişilerin durumunu halini bilmeden yorum yapmamanız için bir ders niteliğinde yazı olsun.

19 yaşındasın bir işe gir ver çalışıp al neden uğraşıyorsun? Bende 19 yaşındayım 1 sendir çalışıyorum 15K ya sistem aldım bütün ihtiyaçlarımı karşıladım ve bu senede uniye gidiyorum rahatım bunu herkes yapabilir yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı