İncehesap Gaming Gecesi Ürünleri İade Edilenler Mi?

suzerain

Hectopat
Arkadaşlar,

İncehesap Gaming Gecesi ürünlerinin iade gelen ürünler ve bozuk ürünler (bir kısmı) olduğunu iddia edenler var. Elbette her söylenene inanmıyoruz lakin insanların fikirlerini merak ediyorum, birbirimize ışık tutmak açısından. Böyle bir durumla karşılanan veya şüphelenen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar,

İncehesap Gaming gecesi ürünlerinin iade gelen ürünler ve bozuk ürünler (bir kısmı) olduğunu iddia edenler var. Elbette her söylenene inanmıyoruz lakin insanların fikirlerini merak ediyorum, birbirimize ışık tutmak açısından. Böyle bir durumla karşılanan veya şüphelenen var mı?

Ben STRIX 2070 almıştım iade ürün gelmişti. Tabi bu şans 0 gelenlerde var.

Her hafta hiç kimse babasının hayrına indirim yapmaz aralarında maalesef bozuk mahsül çıkar ama bütün ürünler öyle olacak diye bir şey yok.
Ben STRIX 2070 almıştım iade ürün gelmişti. Tabi bu şans 0 gelenlerde var.
Biraz şans işi o zaman iyi de gelebilir kötü de gelebilir. İade süreci falan derken her halükarda uğraşırız eğer kötü çıkarsa.

Biraz şans işi o zaman iyi de gelebilir kötü de gelebilir. İade süreci falan derken her halükarda uğraşırız eğer kötü çıkarsa.

Eğer alacaksanız bir ürün kargoyu çekerken mutlaka videosunu çekin eğer 2. el olarak gelirse ürün o video ile iade edersiniz ya değişim yaparlar ya da paranızı verirler.

Oldukça ucuza alındığı için iade ürün bile gelse çalıştığı ve sorunsuz olduğu sürece benim için problem olmaz. Jelatinini ilk ben sökeceğim takıntısına sahip biriysen hiç riske atma.

Gaming gecelerinde anakart ve ekran kartı aldım, ikisi de sıfırdı. Doların artışıyla tüm parçaların fiyatlarının aşırı yükseldiğini göz önüne alırsak, çok indirim yapmış gibi görünseler de yine kârdalar. Bilinen bir sitenin sıfır adı altında farklı bir ürün yollayacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı