İncehesap Gaming indirimleri

haftaya cuma gününe kadar heralde bir 170'e düşebilir.
Düşerde adını sanını duymadığın markalardan alma. Bir kaç tane daha vardı almadım ben güvenemedim yorum da bulamadım pek. Corsair aldım şimdi de onu abime verip XPG 2*8 aldım kendime 350₺'ye bu tarz markalara yönel zaten fiyat farkları yok 2 RAM'i de kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Yanlış hatırlamıyorsam Apacer Panther marka 8 GB 3000 MHz RAM 200 TL idi. Ama o zaman RAM piyasası farklıydı. En ucuzu 250 TL idi. Eğer tek 8 GB RAM gelirse 170 olur diye düşünüyorum.
Bir de şu sorum olacak. Ben 20.00'da direk girsem uygulamaya başında bekleyip alma ihtimalim var mı?
Düşerde adını sanını duymadığın markalardan alma. Bir kaç tane daha vardı almadım ben güvenemedim yorum da bulamadım pek. Corsair aldım şimdi de onu abime verip XPG 2*8 aldım kendime 350₺'ye bu tarz markalara yönel zaten fiyat farkları yok 2 RAM'i de kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Yok bilmediğim markaları almam zaten.

Bir de şu sorum olacak. Ben 20.00'da direk girsem uygulamaya başında bekleyip alma ihtimalim var mı?

Yok bilmediğim markaları almam zaten.
Ben aldığım zaman site çökmüştü. 20.45 civarlarında falan siparişi tamamlayabilmiştim. Ama sürekli o sayfadaydım ve 20.00'den beri yenile vs. yaparak uğraştım. Bence 19.50 gibi siteye girin bakın. Kafanıza yatan ürün varsa pusuya yatın. Sepete indirimler başlamadan önce ürün eklendiğinde, fiyatlar indirim başlayınca sepette güncelleniyor mu bilmiyorum. Deneyebilirsiniz.

Ben aldığım zaman site çökmüştü. 20.45 civarlarında falan siparişi tamamlayabilmiştim. Ama sürekli o sayfadaydım ve 20.00'den beri yenile vs. yaparak uğraştım. Bence 19.50 gibi siteye girin bakın. Kafanıza yatan ürün varsa pusuya yatın. Sepete indirimler başlamadan önce eklendiğinde, fiyatlar indirim başlayınca sepette güncelleniyor mu bilmiyorum. Deneyebilirsiniz.
İnşallah alırım ya. Daha fazla para vermeye daha doğrusu daha fazla beklemeye niyetim yok. Bir buçuk aydır heralde PC toplamak için uğraşıyorum.

Merhaba gençler. Ben haftaya değil öbür hafta pazartesi veya en geç çarşamba bir şey olmazsa RAM almayı düşünüyorum. İncehesap Gaming geceleri varmış her hafta cuma günü ve ben de yararlanmak istiyorum. RAM fiyatları genellikle kaç TL'ye düşüyor? 8 GB DDR4 3000MHz RAM. Bir de şunu sormak istiyorum. Şu an Corsair vengance LPX RAM 8 GB 205-210 TL arası ama indirimli olarak gözüküyor bu fiyatta. İki hafta sonra pazartesi veya çarşamba günü fiyatlar yükselir mi? Dolara bağlı biliyorum da nasıl olur fiyatlar bu indirimler biter mi o zaman?
Cuma günleri 17:00 da hangi ürunler ne kadar indirime giricek açıklanıyor zaten .

RAM, SSD, KASA bunlar hemen tükenir İşlemci de dahil aslında. Başında bekle direk al sitenin çökmesi 1-2 dakika sürüyor alana kadar ayrılma başından yetişirsin çok rahat.
Evet inşallah. Aklıma fikir geldi daha çabuk almak için inşallah iki dakika içerisinde yapabilirim.
SSD almayı düşünüyorum da ne kadara düşer tahminen. 256 GB'lik.
Hiç bilmiyorum hocam.

Kingston HyperX Fury 240GB 160₺'ye aldım.
Şansıma birkaç dakika içinde sipariş verebildim. Gamepower Horizon RGB ve 480GB Kingston HyperX SSD'yi malesef kaçırdım sipariş edemedim. En fazla düşen RAM 169₺ ile benim almış olduğum 8GB 3000Mhz Team marka. Arkadaşla birlikte aldık tek sipariş edilebildiğinden. Takip edin güzel indirim oluyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 28
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı