İncehesap hijyenik ürün diye kulaklık iadesi kabul etmiyor

THH'ye başvurulunca iade alacaklarsa yasa neden öyle diyor çok saçma değil mi?

Hakem heyetine geçerli bir sebep sunmanız lazım tabii ki. Ayrıca herkesin bu işle uğraşmayacaklarını bildikleri için çoğu ürünü geri almamış oluyor firma.
Kanun olarak bakınca kim neden başka birinin tenine değmiş bir ürünü kullanmak istesin. Bu yüzden böyle bir şey var.

Hakem heyetine geçerli bir sebep sunmanız lazım tabii ki. Ayrıca herkesin bu işle uğraşmayacaklarını bildikleri için çoğu ürünü geri almamış oluyor firma.
Kanun olarak bakınca kim neden başka birinin tenine değmiş bir ürünü kullanmak istesin. Bu yüzden böyle bir şey var.
Umarım sırf beğenmedi diye kulaklığı iade edemez. Cidden hoş değil. İyi forumlar.

Dediğiniz mantıksız. O zaman piyasada hiçbir ürüne iade hakkı verilmesin. Soruya da gelecek olursak THH başvurursanız sorunun çözülür ama uzun sürebilir.
İstediğiniz gibi düşünebilirsiniz saygım var ancak kulaklıkların bir sorunu ve arızası yok ise iade alınmamasını mantıklı buluyorum. Şahsen ben daha önce birisinin alıp kulağına takıp kullandığı kulaklığı aynı fiyata almak istemem.

Bu mantıkla hiçbir üründe iade hakkımızın olmaması lazım boş yorum yazmazsak sevinirim.

Boş mantıkla yorum yazmıyorum ayrıca kendi fikrimi belirtmekteyim. Siz kulaklığı alıp deneyip kullanıyorsunuz ayrıca kulağınıza takıyorsunuz. Bu işlemleri yaptıktan sonra zaten kulaklık ikinci el konumuna düşmekte. Ben neden sizin deneyip kullandığınız kulaklığı beğenmediğiniz için iade ettiğinizden dolayı aynı fiyatı ödeyerek satın alayım?

Boş mantıkla yorum yazmıyorum ayrıca kendi fikrimi belirtmekteyim. Siz kulaklığı alıp deneyip kullanıyorsunuz ayrıca kulağınıza takıyorsunuz. Bu işlemleri yaptıktan sonra zaten kulaklık ikinci el konumuna düşmekte. Ben neden sizin deneyip kullandığınız kulaklığı beğenmediğiniz için iade ettiğinizden dolayı aynı fiyatı ödeyerek satın alayım?

Umarım sırf beğenmedi diye kulaklığı iade edemez. Cidden hoş değil. İyi forumlar.

Kulaklığı iade ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı iade ettim.
Yeni alacağınız kulaklık da aynı mantıkla bir başkasının kafasına takıp kullandığı ve iade ettiği bir kulaklık olabilir o zaman. Ayrıca insanlar için ne güzel dileklerde bulunuyorsunuz siz öyle. Karma diye bir şey duymadınız sanırım. :)

Nacizane tavsiyem kulaklık gibi ürünleri almadan önce her türlü araştırmayı yapmanız olur. Aksi taktirde para ve zaman kaybı yaşarsınız bu gibi durumlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı