İncehesap iade kabul etmiyor

LykiaCraft

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
İncehesap.com'dan Gaming gecesinde 2 adet RAM aldım fakat sıkıntı çıkarsa iade kabul etmiyorlarmış, henüz deneyemedim anakart vesaire tam değil. Ne yapmam lazım daha önce alan oldu mu Gaming gecesinden ürün, sıkıntı çıkıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sipariş edeli ne kadar oldu bilmiyorum ama paketi açmadığınız sürece mesafeli satış sözleşmesi gereğince 14 günde koşulsuz şartsız iade almak zorundalar. Yalnızca yatırdığınız fiyat üzerinden iadesi gerçekleştirir. Tek ön koşulu budur. Ayıplı mal durumunda bu hak daha uzun süreler geçerlidir. Misliyle değişim hakkı da tanınmaktadır. Ancak misliyle değişimi yapılmış ürün yeniden faturalandırılırsa iade kısmı nasıl gerçekleşir onu pek bilemiyorum.

Sipariş edeli ne kadar oldu bilmiyorum ama paketi açmadığınız sürece mesafeli satış sözleşmesi gereğince 14 günde koşulsuz şartsız iade almak zorundalar. Yalnızca yatırdığınız fiyat üzerinden iadesi gerçekleştirir. Tek ön koşulu budur. Ayıplı mal durumunda bu hak daha uzun süreler geçerlidir. Misliyle değişim hakkı da tanınmaktadır. Ancak misliyle değişimi yapılmış ürün yeniden faturalandırılırsa iade kısmı nasıl gerçekleşir onu pek bilemiyorum.
Siparişi ayın 10 unda vermiştim 22 si gibi kuracağım sistemi mecbur açıcam kutusunu

Zaten ramde sıkıntı varsa ayıplı mal konumuna girer. Arıza formu servisten tutulduktan sonra iade değişim hakkınız olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı