İncehesap iade mağduriyeti

Kardeş bu saatden sonra para iadesi alsanda bilemiyorum ekran kartı piyasası göçtü resmen. Benim tavsiyem kasanın çevresine yalıtımlı bir kutu yapmaya çalışabilirsin belki bu şekilde bir nebze problem kalkar.
Zor durum cidden Allah kolaylık versin videolarını izledim hani böyle hep aynı ses tonunda olsa yine bir süre sonra alışılabilir ama oyunda her kafanı çevirdiğinde farklı bir ses çıkması cidden çok odak bozar diye tahmin ediyorum umarım çözümü bulabilirsin.

Yaklaşık 3 hafta önce ulaştılar ama iadenin aldığım fiyattan olacağını söyledikleri için vazgeçtim. Herkese yanıtları için teşekkürler :)

Vay be kaç ay sürmüş hocam, iade heyete gidince olay aylarını alıyor.

Heyet kararın ne oldu?
Bilir kişi 3 hafta önce bana ulaştı ve sorunu ispatlamamı istedi, ben de ilk önce benim şikayetimde haklı olduğum ortaya çıkarsa ne olacağını sordum, o da aldığın zamanki fiyattan iade yapılacağını, değişimin ve şimdiki fiyattan iade olmasının mümkün olmadığını söyledi. Bu da açıkçası işime gelmediği için reddettim, bilir kişi de dönüş yapılmadı olarak not alıp şikayetimi sonlandıracağını söyledi. Artık cızırtıyla kullanmaya alışacağım maalesef.

Bilir kişi 3 hafta önce bana ulaştı ve sorunu ispatlamamı istedi, ben de ilk önce benim şikayetimde haklı olduğum ortaya çıkarsa ne olacağını sordum, o da aldığın zamanki fiyattan iade yapılacağını, değişimin ve şimdiki fiyattan iade olmasının mümkün olmadığını söyledi. Bu da açıkçası işime gelmediği için reddettim, bilir kişi de dönüş yapılmadı olarak not alıp şikayetimi sonlandıracağını söyledi. Artık cızırtıyla kullanmaya alışacağım maalesef.
CW ses dışında sıkıntı yaratmaz merak etmeyin. Sesi kesen kulak üstü kulaklığınız varsa daha iyi olur. Bir süre sonra alışırsınız. Bende de var daha birçok kişide PSU veya GPU'larında CW var maalesef. Firmalar bir ölü piksel bir de CW olayını çözemedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı