İncehesap iade ürünü ROG STRIX RTX 2070

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
İncehesap'dan ASUS ROG STRIX RTX 2070 sipariş ettim. Kutudaki koruma bantları sağlamdı, ürünün statik elektrik poşeti biraz delinmiş, daha önceden açıldığına dair bir bant izi yoktu. Radyatörün bir kısmı hafif yamulmuş. Ama internette ROG STRIX 2070 videoların hepsine baktım hepsinde arka plaka jelatini vardı. Benim ürününde yoktu ve fanların üstündeki logo ve ASUS yazılı kağıtlarında kılcal çizikler doluydu galiba ürün sıfır değil sizce. Bir de en önemlisi İncehesap ile konuştum derdimi anlattım aynı bunları değişim istediğimi ürünü indirimli fiyata aldığımı iade olursa aynı modeli alamıyacagımı söyledim onlarda anlayışlı bir şekilde değişim talebinizi oluşturun ve gönderin dediler bende telefonda emin olmaz için tekrar sordum. Ürün iade olmaz değil mi sadece değişim istiyorum dedim. Evet sıkıntı olmaz dedi hesabımdan değişim talebi oluşturdum yarın anlaşmalı kargo ile gönderimini sağlayacağım. Aklıma takılan bir soru ise İncehesap değişim yazdığımda. Google'da çok fazla şikayet var çok uzun sürdüğünü. Ürünün sahibine sorulmadan aynı ürün tamir edilip tekrar gönderildiği. Çok uzun 1 ila 1.5 ay bekledikleri vb bir sürü şikayet gördüm. Ve değişim içinde galiba ilk yetkili servise gidiyormuş onlar test ediyormuş. Onların kararına göre değişim/iade yapıyorlarmış. Yani bu ürün şimdi ayıplı mal. Oluyor diye biliyorum. Ben tamir vb bir şey istemiyorum birebir sıfırı ile değişim istiyorum. Sizce dedikleri gibi direk değişim yaparlar mı? Müşteri hizmetleri ile konuşma kayıtlarım duruyor. Sistemim şu an gelmedi ekran kartını donanımsal olarak test edemedim zaten etmekte istemiyorum sıfırını istiyorum ne gibi yol izlemem lazım?
Eğer değişim değil de servis tamir vb şeyler istemiyorum o yüzden direk iade talebimi oluşturmak lazım o zaman o fiyata o kartı bir daha bulamam bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olursa çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı