İncehesap kargo şikayetleri

Mutticus

Hectopat
İncehesap üzerinden 11 Eylül'de işlemci satın aldım. Ancak kargo sürecini bir türlü başlatamadılar. Ürün içeriğinde stoktan hızlı teslimat ibaresi yer almasına rağmen 5 günü doldurdular. Kendileriyle her gün iletişime geçmeme rağmen sürekli sallıyorlar. Şikayetvar sitesine baktığımda şikayetlerin tamamı kargo ve iadelerle alakalı görünüyor.

Son düzenleme:
İncehesap üzerinden 11 Eylül'de işlemci satın aldım. Ancak kargo sürecini bir türlü başlatamadılar. Ürün içeriğinde stoktan hızlı teslimat ibaresi yer almasına rağmen 5 günü doldurdular. Kendileriyle her gün iletişime geçmeme rağmen sürekli sallıyorlar ve bu durum bana İstanbul bilişimi hatırlatıyor. Şikayetvar sitesine baktığımda şikayetin tamamı kargo ve iadelerle alakalı görünüyor. Çok fazla şikayet görünüyor açıkçası ben şüphelenmeye başladım diyebilirim.

Bende aynısını mouseda yaşadım tabii ki 150 TL'lik bir mouse ile bunu karşılaştırmak saçma fakat 1 hafta geçmesine rağmen benimkini de yollamamışlardı şikayet vara yazın 2 gün içinde yollarlar.

İlginç olan arkadaşımla aynı anda sipariş verdik onun ürünü Pazartesi kargoya verildi. Benim ürünüm halen kargoya verilmedi. Şimdi tekrar aradım bugün yine verileceğini belirttiler ama hafta başından beri arıyorum aynı şeyi söylüyorlar. Kargo bilgisi gelmezse akşam üstü bende Şikayet vara yazıcam.

İncehesap üzerinden 11 Eylül'de işlemci satın aldım. Ancak kargo sürecini bir türlü başlatamadılar. Ürün içeriğinde stoktan hızlı teslimat ibaresi yer almasına rağmen 5 günü doldurdular. Kendileriyle her gün iletişime geçmeme rağmen sürekli sallıyorlar ve bu durum bana İstanbul bilişimi hatırlatıyor. Şikayetvar sitesine baktığımda şikayetin tamamı kargo ve iadelerle alakalı görünüyor. Çok fazla şikayet görünüyor açıkçası ben şüphelenmeye başladım diyebilirim.
Bir sorun olacağını sanmam.
Ayrıca bahsettiğiniz 5 iş günü değil.
Orada 5 iş günü yazıyor olmalı.
Daha kargolamak 2 günleri var.

Ayrıca incehesap kargoları hep yumurta kapıya dayanana kadar bekletiyor.
Maksimum 15 günde gelmesi gereken sistemim de, 15 günde geldi.

Bir sorun olacağını sanmam.
Ayrıca bahsettiğiniz 5 iş günü değil.
Orada 5 iş günü yazıyor olmalı.
Daha kargolamak 2 günleri var.

Ayrıca incehesap kargoları hep yumurta kapıya dayanana kadar bekletiyor.
Maksimum 15 günde gelmesi gereken sistemim de, 15 günde geldi.

Stoktan Hızlı Teslimat için gün ibaresi göremedim belki dediğiniz gibidir ama bu ibare aynı gün veya ertesi gün teslimat gibi anlaşılıyor. Şikayetvar'a bakıncada bir dünya şikayet var neredeyse tamamı geciken kargolarla alakalı görünüyor. Telefonla bağlanmakta ayrıca bir problem diyebilirim. Ancak son aramamda çok fazla sitem ettim şimdi baktım kargoya verilmiş. :)

Bu gibi durumlarda şikayetvar sitesine küçük bir şikayet yazın anında kapınızda bitıyorlar :)

Bazen etkili oluyor incehesap hakkında kötü düşünmediğim için aceleci davranmamıştım.

Stoktan hızlı teslimat için gün ibaresi göremedim belki dediğiniz gibidir ama bu ibare aynı gün veya ertesi gün teslimat gibi anlaşılıyor. Şikayetvar'a bakınca da bir dünya şikayet var neredeyse tamamı geciken kargolarla alakalı görünüyor. Telefonla bağlanmakta ayrıca bir problem diyebilirim. Ancak son aramamda çok fazla sitem ettim şimdi baktım kargoya verilmiş. :)

Bazen etkili oluyor İncehesap hakkında kötü düşünmediğim için aceleci davranmamıştım.

Ben de koskoca Hepsiburada firması için kötü düşünmüyordum alt model bir telefon tutacağı alacaktım arabam için 15 gün sonraya teslimat verdi gidip 60₺ verip üst model aldım 10₺ civarı gibi bir parada verip HepsiJet'den yararlandım ertesi gün teslim olması gereken ürün ortada yoktu :) şikayetvar'a yazdım firma anında gördü gecikme için özür diledi 1 saat içinde geldi ürünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı