İncehesap kargo tutarsızlığı

Keanu

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
7 Temmuz'da hazır sistem siparişi vermiştim halen "ödeme onaylandı" olarak gözüküyor sipariş vermeden önce "10 gün içerisinde teslimat" şeklinde ibare bulunuyordu henüz kargoya bile verilmedi.
8 Temmuz'da sipariş verdiğim SteelSeries arctris 1 kulaklığı 6 gündür "ürün paketleniyor" şeklinde ifade ediyorlar. 6 günde 1 kulaklığı paketleyemediler mi anlamış değilim.

1594719373254.png

Madem bu ibareyi koyuyorsunuz hizmetinizi düzgün verin. Alışveriş yapacak arkadaşlara tavsiyem başka siteleri tercih edin ben pişman oldum elim kolum bağlı bunları bekliyorum bakalım ne zaman gönderecekler siparişlerimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Desteğe ulaşın, İncehesap sizi bu tür konularda üzmez.

Desteğe ulaşın, İncehesap sizi bu tür konularda üzmez.
Siparişlerim bölümünde mesaj yazma yeri var oradan yaz.

Desteğe ulaşıyorum fakat sürekli aynı şekilde benim sorduğum soruya yanıt vermeden kopyala yapıştır tarzında cevaplarla geçiştiriyorlar eğer 10 gün içerisinde yani 17 Temmuz'da ürünlerim kargoya verilmezse bizzat müşteri hizmetlerini arayıp güzel kelimeler söyleceğim 🙂

Desteğe ulaşıyorum fakat sürekli aynı şekilde benim sorduğum soruya yanıt vermeden kopyala yapıştır tarzında cevaplarla geçiştiriyorlar eğer 10 gün içerisinde yani 17 Temmuz'da ürünlerim kargoya verilmezse bizzat müşteri hizmetlerini arayıp güzel kelimeler söyleceğim 🙂

Aramayı unut. 1 saat bekletip yüzüne kapatıyorlarmış. Ben de sistem sipariş etmiştim uzun süre beklettiler sık sık yazdım, artık bıktılar ki işleri biraz olsun hızlandırdılar. Otomatik mesaj atmazsanız sevinirim yazmıştım, normal bir insanla konuştuğumu o zaman anladım fakat yine de verilmeye çalışılan mesaj sürekli en kısa sürede işleminizi tamamlayacağız oldu.

Aramayı unut. 1 saat bekletip yüzüne kapatıyorlarmış. Ben de sistem sipariş etmiştim uzun süre beklettiler sık sık yazdım, artık bıktılar ki işleri biraz olsun hızlandırdılar. Otomatik mesaj atmazsanız sevinirim yazmıştım, normal bir insanla konuştuğumu o zaman anladım fakat yine de verilmeye çalışılan mesaj sürekli en kısa sürede işleminizi tamamlayacağız oldu.

Sisteminiz sipariş verdikten kaç gün sonra size ulaştırıldı?

Geri
Yukarı