İncehesap kargolama yöntemi

Teğmen34

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. İncehesap'tan sistem alma durumundayım ve nasıl kargolandığını merak ediyorum. Örneğin ekran kartı nasıl gönderiliyor? Monte mi demonte mi? Ayrıca aldığımız ürünlerin kutuları kargoyla geliyor mu merak ediyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla İncehesap'ta ekran kartı demonte şekilde gönderiliyor ve kendiniz takıyorsunuz. Kutular hakkında bir fikrim yok maalesef.

Hazır sistem ise ekran kartı hariç her şey takılı gelir, kutuları olmaz. Ekran kartının kutusu olabilir belki. O kargo sırasında anakarttaki slotuna zarar gelmesin diye ayrı gönderiliyor.

Ekran kartını demonte şekilde gönderiyorlar, kutularınıda beraberinde gönderiyorlar parçların garantisi için.
Hazır sistem ise ekran kartı hariç her şey takılı gelir, kutuları olmaz. Ekran kartının kutusu olabilir belki. O kargo sırasında anakarttaki slotuna zarar gelmesin diye ayrı gönderiliyor.
Hayır hocam ben hazır sistem aldım kutularınıda gönderiyorlar, parçaların garantisi olduğu için.

Hayır hocam ben hazır sistem aldım kutularını da gönderiyorlar, parçaların garantisi olduğu için.
Bilmiyorum, alan bazı arkadaşlarım vardı ve kutusunun gelmediğini söylemişlerdi.

Ekran kartını demonte şekilde gönderiyorlar, kutularınıda beraberinde gönderiyorlar parçların garantisi için.

Hayır hocam ben hazır sistem aldım kutularınıda gönderiyorlar, parçaların garantisi olduğu için.

Sağ olun arkadaşlar umarım kutu geliyordur ayrıca varsa kutuların fotoğrafını alabilir miyim tam emin olmam gerek ona göre 21k TL vereceğim.

Sağ olun arkadaşlar umarım kutu geliyordur ayrıca varsa kutuların fotoğrafını alabilir miyim tam emin olmam gerek ona göre 21k TL vereceğim.

1642693760214.png

SSD ve PSU'nun kutusunu rafa koymadım fakat gönderiyorlar. Pardon bu arada hocam geç gördüğüm için.

Yeni konular

Geri
Yukarı