İncehesap kulaklık iade etmek

enderoguz

Decapat
Daha fazla  
İncehesap'tan gelen kulaklığı beğenmediğim için ve cızırtı olduğundan iade edeceğim. İade ederken nelere dikkat etmeliyim site iade konusunda zaten çok baş ağrıtacak gibi duruyor. Ürünün yan ambalajları ve paketi yırtılmamış klavuz ve aksesuarları duruyor ama kafama takıp bir saat kadar denedim.

Bende yaklaşık 5gün önce venteo VG05F kasamı ezik olduğu değişime gönderdim servise gönderdiklerini söylediler fakat halen bir ses yok. İade ederken öncelik olarak siteden iade-değişim talebinizi oluşturun sebebini yazın ve size verilen kod ile birlikte faturanızı ve küçük bir kağıda not olarak beğenmediğiniz belirtiniz. Size verilen kodu kargoya verirken söyleyeceksiniz.

26 Kasım'da aldım 27'sinde geldi sırf iadede biraz baş ağrıttıklarını duymuştum ama sandığmdan daha sıkıntılıymış. Corsair Void Elite aldım üründe bazen cızırtı da oluşuyor kulağı tam kaplamıyor rahat değil vs gibi sıkıntılardan iade edeceğim.

26 Kasım'da aldım 27'sinde geldi sırf iadede biraz baş ağrıttıklarını duymuştum ama sandığmdan daha sıkıntılıymış. Corsair Void Elite aldım üründe bazen cızırtı da oluşuyor kulağı tam kaplamıyor rahat değil vs gibi sıkıntılardan iade edeceğim.
Merhaba. Konu açılalı biraz olmuş fakat iade talebiniz olumlu sonuçlandı mı?

benimde oladı razer blackshark v2 elimde patladı ve inanın beğenmedim hiç..
THH başvuruda bulunsam (edevlet kapısından) para iadem alınır mı ?
resmen paramız ile rezil oluyoruz o zaman ayakkabı kıyafet her üründe hijyen saçlamığı olsun...

Yeni konular

Geri
Yukarı