İncehesap mağdur ediyor

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Kendilerinden Sharkoon Lit 100 kasası aldım. Kasa bana geldiğinde yamulma vardı ve cam kapağı kapanmıyordu. Aynı gün içerisinde kendilerine gönderdim. Bugün aradığımda kasayı Sharkoon'a göndermişler onlardan gelecek raporu bekliyorlarmış. Şu an tüm parçalar elimde ve kasanın 20 iş gününde bana ulaşmasını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı hatası olmadığını doğrulamak için gönderiyorlar. Bir kırık falan olsaydı kargo firması ile sorun halledilirdi. Ancak kargo sırasında büküleceğini zannetmiyorum. Maalesef beklemek zorundasınız. Çoğu büyük firma bir hata bulunuyorsa rapor için yetkili servisine gönderir.

Kendilerinden Sharkoon Lit 100 kasası aldım. Kasa bana geldiğinde yamulma vardı ve cam kapağı kapanmıyordu. Aynı gün içerisinde kendilerine gönderdim. Bugün aradığımda kasayı Sharkoon'a göndermişler onlardan gelecek raporu bekliyorlarmış. Şu an tüm parçalar elimde ve kasanın 20 iş gününde bana ulaşmasını bekliyorum.
Bende aynı sorunu yaşadım. Ucuz kargo şirketleriyle çalışıyorlar. Benimde fanlardan birinin rgb si bozuktu kargoyla alakalı olduğunu düşünmüyorum ama kargocuların da günahını almamak lazım.

Mağdur olduğunuz söylenemez, 20 iş günü içerisinde sorununuz hallolmazsa ve kasa aynı şekilde size geri dönerse mağduriyet yaşanmış olur.

Mağdur olduğunuz söylenemez, 20 iş günü içerisinde sorununuz hallolmazsa ve kasa aynı şekilde size geri dönerse mağduriyet yaşanmış olur.
Hocam tüm parçalar hazır şuan kasayı toplayamiyorum çünkü elimde kasa yok. Benim ne suçum var burada? Sıfır kasa aldım ve 2 tane yerden sorunlu geldi. Neden 20 iş günü bekliyorum?

Şanssızlık, teknoloji işi şans işi maalesef. Kargo yüzünden de olabilir, incehesap'a direkt kutu içinde geliyorsa Sharkoon'un suçu da olabilir. İncehesap'lık pek bir şey yok gibi duruyor.

Geri
Yukarı