İncehesap mağduriyeti ve alışveriş deneyimi

Benim anlamadığım durum şu, bu olayın muhattabı ürünün servisi değil mi? Servise gönderirsiniz servis değişim veya iade raporu verir daha sonra paranızı firmadan tahsil edersiniz. Bu olay böyle değil miydi? Bilen birisi açıklarsa sevinirim. Yani demek istediğim sizden tamir için para isteyen kim? İncehesap ise ne alaka? Bu kartın servisine onlar mı bakıyor?

@Shinya Kogami Özet olarak hocam kartı 14 gun once aldım diğer parçaların gelmesiyle sistemi kurdum karttan 2 gun sonra ekranda çizgiler titreşimler oldu bende aldıgım yere yolladım. Sorunları belirttim. Firmadanda mail geldi resimlerde eklediğim gibi

@Shinya Kogami özet olarak hocam kartı 14 gun once aldım diğer parçaların gelmesiyle sistemi kurdum karttan 2 gun sonra ekranda çizgiler titreşimler oldu bende aldıgım yere yolladım. Sorunları belirttim. Firmadanda mail geldi resimlerde eklediğim gibi.

Geçmiş olsun öncelikle, aşırı can sıkıcı bir durum. Bence siz İncehesap firmasını aradan çıkarın. THH ile birlikte direkt ürünün servisine gidin. Servis bu ücreti ne için istiyormuş? Ne doğru düzgün açıklama var ne başka bir şey? Sadece garanti dışı diye yazmışlar. Saçma sapan bir geri dönüş.

Anladığım kadarı ile etiketi sökmüşsünüz hocam. O zaman garanti dışı kalıyor zaten. Adamlar haklı yani.

Anladığım kadarı ile etiketi sökmüşsünüz hocam. O zaman garanti dışı kalıyor zaten. Adamlar haklı yani.
Etiket oldugunu bile şimdi fark ettim hocam. Hiç birşey sökmedim. Video aldım. Söktüm kargoladım

Geçmiş olsun öncelikle, aşırı can sıkıcı bir durum. Bence siz İncehesap firmasını aradan çıkarın. THH ile birlikte direkt ürünün servisine gidin. Servis bu ücreti ne için istiyormuş? Ne doğru düzgün açıklama var ne başka bir şey? Sadece garanti dışı diye yazmışlar. Saçma sapan bir geri dönüş.

Burdan bahsediyorsunuz dimi hocam.
Konuyu detaylica yazdım.
Bundan sonra nasıl bir süreç olacak ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    82,1 KB · Görüntüleme: 42
Ürünü aldığınız zaman garanti stickerları dahil kontrol etmek sizin göreviniz. Sizin bir müdaheleniz olmadıysa haklısınız fakat THH'e başvurmanız gerekebilir.
Satıcı açısından düşündüğümde garanti etiketi zarar görmüş ürün bana gelse bende işlem yapmam.

Ürünü aldığınız zaman garanti stickerları dahil kontrol etmek sizin göreviniz. Sizin bir müdaheleniz olmadıysa haklısınız fakat THH'e başvurmanız gerekebilir.
Satıcı açısından düşündüğümde garanti etiketi zarar görmüş ürün bana gelse bende işlem yapmam.
Ürünü kargolarken video ve fotoğraf aldım hiç bi sorun yok üründe

Geri
Yukarı