İncehesap muadil ekran kartı değişim rezilliği

Hocam maalesef yaptıkları kanuna aykırı değil. (yani yasal.)

Eğer satıcı ürünün muadili veya aynısını bulamazsa daha üst bir modeli ile değişim yapmak zorundadır, eğer bu durumda mümkün değil ise para iadesi yapabilir.
Eğer ellerinde olup da değişim yapmıyorsa itiraz halinde ispat yükü satıcıya aittir.

Eğer satıcı ürünün muadili veya aynısını bulamazsa daha üst bir modeli ile değişim yapmak zorundadır, eğer bu durumda mümkün değil ise para iadesi yapabilir.
Eğer ellerinde olup da değişim yapmıyorsa itiraz halinde ispat yükü satıcıya aittir.
An itibariyle stok yavaş yavaş tükeniyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210507-220212.png
    Screenshot_20210507-220212.png
    260 KB · Görüntüleme: 52
Ekran görüntüsü iyi ki almışsınız tarih falan çıksın,
Mahkeme sonucunu bilgilendirirseniz sevinirim.

Mahkeme nasıl oluyor onu açıklar mısın bildiğimiz duruşma falan mı?

Hocam siz en son ne zaman konuştunuz? Basbaya var yani stokları, nasıl vermemekte ısrar ediyorlar?

Bu görüntüyü bilgisayarda yanında saat ve tarih görünürken fotoğraf çekin derim.

Dostum bunlar hırsız ve dolandırıcı kartı 1900 TL'ye bana iade etmeye zorluyorlar bende kartımı geri almaya çalışıyorum. Bir de diyorlar ki ASUS markalı bir ürünün XFX markası ile değişimi mümkün değildir ahahahaha çocuk kandırıyorlar.

Mahkeme nasıl oluyor onu açıklar mısın bildiğimiz duruşma falan mı?

Dostum bunlar hırsız ve dolandırıcı kartı 1900 TL'ye bana iade etmeye zorluyorlar bende kartımı geri almaya çalışıyorum. Bir de diyorlar ki ASUS markalı bir ürünün XFX markası ile değişimi mümkün değildir ahahahaha çocuk kandırıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam siz ilçe tüketici hakem heyetine başvursanız yetiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam siz ilçe tüketici hakem heyetine başvursanız yetiyor.

Avukat parası vesaire çıkar mı bunu ödeyecek durumda değilim.

Bir de diyorlar ki ASUS markalı bir ürünün XFX markası ile değişimi mümkün değildir ahahahaha çocuk kandırıyorlar.
Müşterisinin yanında durmaktan bu kadar aciz şirketlerin bu kadar ünlü olması, para kazanması ne kadar acı. Ben şahsen kaç TL ucuz olursa olsun bir daha incehesap kullanmayacağım büyük ihtimalle. Ekşi Sözlük veya Twitter'da belirli bir kitleye ulaşırsanız firmaya baskı yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Yok hocam başvuru ücreti veya ceza yok, haksız çıksanız dahi bir ücret yok.

Bunu duyduğuma sevindim çok sağ olasın pazartesi incehsabın bana diyeceği yalanları dinledikten sonra e devlet üzerinden başvuracağım.
Müşterisinin yanında durmaktan bu kadar aciz şirketlerin bu kadar ünlü olması, para kazanması ne kadar acı. Ben şahsen kaç TL ucuz olursa olsun bir daha incehesap kullanmayacağım büyük ihtimalle. Ekşi Sözlük veya Twitter'da belirli bir kitleye ulaşırsanız firmaya baskı yapabilirsiniz diye düşünüyorum.
Twitter da bir çok kişinin haksızlıklara sesi çıkıyor fakat sonucu olumsuz oluyor hep
Yok hocam başvuru ücreti veya ceza yok, haksız çıksanız dahi bir ücret yok.

Son 3 adet kaldı XFX pazartesiye kadar kalır mı? 😥

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı