İncehesap pişmanlıktır

Her şirkette sorun yaşayan var. Daha geçen Trendyol ile sorun yaşadım. Oradan da alma. Geçmişte Hepsiburada ile de sorun yaşadım. Oradan da alma. Bu böyle uzar gider. Sadece sen sorun yaşadın diye o firmadan alışveriş yapmayı kimse kesmez burada.

Benim şirketle bir problemim yok fakat İtopya, İncehesap gibi sitelerde değişim süreci çok sıkıntılı ilerliyor. Umarım sorununuz çözülür.

Yok hocam iade yapmışlar ekran kartı 500 TL artmış geri nasıl alacağım ben bunu 4 5 günüm boşa gitti.
Her şirkette sorun yaşayan var. Daha geçen Trendyol ile sorun yaşadım. Oradan da alma. Geçmişte Hepsiburada ile de sorun yaşadım. Oradan da alma. Bu böyle uzar gider. Sadece sen sorun yaşadın diye o firmadan alışveriş yapmayı kimse kesmez burada.

Yapmayın diye bir şey görüyor musun burada haklıyım sen gelmiş bana hakkını arama boşve ne olacak diyorsun.

Sen sorun yaşadığın firmadan ürün almaya devam et hep sorun yaşa o zaman ne deyim.
Hocam kaliteli bir firma hiçbir müşterisini zor duruma sokmaz.

Beni sokuyor şu an mesela.

Dibine kadar haklı bir yorum.(kanımca)

Konu sahibi kendi sorununu dillendirmiş. İsteyen istediği yerden alışveriş yapar neden şirketi savunuyorsunuz? En azından bu olayda şirket suçlu.

Yapmayın diye bir şey görüyor musun burada haklıyım sen gelmiş bana hakkını arama boşve ne olacak diyorsun.
Hakkını arama demiyorum. Yorumumu bir kez daha oku. Yine anlamadıysan git biraz kitap oku.
Sana hakkını arama diyen yok burada. Git şikayet et. Tüketici Hakem Heyetine başvur. Hakkını ara. En doğal hakkın lakin sen sorun yaşadın diye o firmadan alışveriş yapmayı kimse kesmez. Anlatmaya çalıştığım şey her şirkette sorun yaşayan ve şikayet var. Yorumdan bunu çıkartman gerekirken sen olayı farklı yönlere çekiyorsun.

Dibine kadar haklı bir yorum.(kanımca)

İncehesap'ı seviyor olabilrisin tamam ama yanlış bir şey olduğunda hâlâ savunmamız falan size aynı durum olsa örnek 3060 alacaksınız ya da herhangi bir şey normal fiyatı 12000 11000 aldınız size 3050 gönderdiler umrunuzda olmaz mı değişim dedinizde paranızı iade ettiler aynısını almadınız?

Arkadaş burada yaşadığı olayı anlatarak diğer insanların dikkatli olmasını biraz ağır bir üslupla belirtmiş. Ki haklı da. Olumlu bir görüş olduğunda bu kadar tepki vermezken görüş olumsuz olunca bu kadar tepki neden?

Hakkını arama demiyorum. Yorumumu bir kez daha oku. Yine anlamadıysan git biraz kitap oku.
Sana hakkını arama diyen yok burada. Git şikayet et. Tüketici hakem heyetine başvur. Hakkını ara. En doğal hakkın lakin sen sorun yaşadın diye o firmadan alışveriş yapmayı kimse kesmez. Anlatmaya çalıştığım şey her şirkette sorun ve şikayet var. Yorumdan bunu çıkartman gerekirken sen olayı farklı yönlere çekiyorsun.

Ben alışveriş yapmayın falan demiyorum sen nerye bağlıyorsun onu anlamıyorum firma iyi mi kötümü demedim yaşadığım olayı anlattım bence sen kitap okusan iyi olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı