İncehesap pişmanlıktır

Firmaların profesyonel olup olmaması pek bir şey fark etmiyor.Altında çalışan şahıslar işini özveriyle yapmayınca bu tip aksaklıklar oluyor.Bende 6 ay uğraştım bana yenilenmiş adı altında yan sanayi parçalar takılmış bir telefonu iade etmek için.Ama sonuçta iadesini yaptırdım ve bu şirkette koskoca Hepsiburada..

İncehesap'ı seviyor olabilrisin tamam ama yanlış bir şey olduğunda hâlâ savunmamız falan size aynı durum olsa örnek 3060 alacaksınız ya da herhangi bir şey normal fiyatı 12000 11000 aldınız size 3050 gönderdiler umrunuzda olmaz mı değişim dedinizde paranızı iade ettiler aynısını almadınız?
Bir şeyin yanlış olmasına hak vermiyoruz dostum konu bu değil. Konu senin yaşadığın deneyim herkeste vuku bulmaz. Bir başka sebep de senin söyleminle insanlar yapmakta olduğu şeyden vazgeçmez. Hakkın yendiyse hakkını tabii ki aramalısın.

Yahu siz iyi misiniz? Olumsuz, olmaması gereken bir durum yaşanmış, hala "firmaya saydırman gereksiz, kimseyi negatif yorumlarınla etkileme, kimse alışveriş yapmaktan vazgeçmez" diyorsunuz. İnternet arşivdir, benzer şikayetler çoğalırsa firmaların hangi kafalarla iş yaptığına ışık tutar, kişide fikir oluşturur.
Şikayetini dile getirmese miydi yani arkadaş? Yanlış ürün gelmiş, doğrusunu göndermeleri gerekirken göndermemişler. Aynı sorunu yaşayan biri olursa, sonucu da aynı olacak büyük ihtimal.

Firmaların profesyonel olup olmaması pek bir şey fark etmiyor. Altında çalışan şahıslar işini özveriyle yapmayınca bu tip aksaklıklar oluyor. Bende 6 ay uğraştım bana yenilenmiş adı altında yan sanayi parçalar takılmış bir telefonu iade etmek için. Ama sonuçta iadesini yaptırdım ve bu şirkette koskoca Hepsiburada.

Geçmiş olsun hocam bir de iade yi okurken kutu açılmış gibi saçma şeyler yazmışlar bana aradığımda ise bana burada iade yazıyor diyor başka bir şey demiyor paketi açtığınız için olabilir diyor paketi açmadan nasıl ürünü kullanacağım?
Bir şeyin yanlış olmasına hak vermiyoruz dostum konu bu değil. Konu senin yaşadığın deneyim herkeste vuku bulmaz. Bir başka sebep de senin söyleminle insanlar yapmakta olduğu şeyden vazgeçmez. Hakkın yendiyse hakkını tabii ki aramalısın.

Marketten gıda ürünü aldın bozulmuş çıktı başkasına çıkmaz mı?

Geçmiş olsun hocam bir de iade yi okurken kutu açılmış gibi saçma şeyler yazmışlar bana aradığımda ise bana burada iade yazıyor diyor başka bir şey demiyor paketi açtığınız için olabilir diyor paketi açmadan nasıl ürünü kullanacağım?

Marketten gıda ürünü aldın bozulmuş çıktı başkasına çıkmaz mı?
Hakkında hayırlısı olsun hocam ne diyeyim. İnandığın değerlerin neyi uygun görüyorsa onu yap.

Yahu siz iyi misiniz? Olumsuz, olmaması gereken bir durum yaşanmış, hala "firmaya saydırman gereksiz, kimseyi negatif yorumlarınla etkileme, kimse alışveriş yapmaktan vazgeçmez" diyorsunuz. İnternet arşivdir, benzer şikayetler çoğalırsa firmaların hangi kafalarla iş yaptığına ışık tutar, kişide fikir oluşturur.
Şikayetini dile getirmese miydi yani arkadaş? Yanlış ürün gelmiş, doğrusunu göndermeleri gerekirken göndermemişler. Aynı sorunu yaşayan biri olursa, sonucu da aynı olacak büyük ihtimal.
Müşteri olarak hakkı istediği şekilde söyleyebilir.Bu prestiji düzeltmek firmanın görevi.

Yeni konular

Geri
Yukarı