İncehesap RTX 3000 serisi stokları var

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda fark ettim ki İncehesap sitesinde yeni 3000 serisi kartlar ve RX 6800-6800XT modeller gelmiş. Evet, fiyatlar hala yüksek ama saniyeler içerisinde tükenmemiş olmaları umut vaat edici gibi. Umarım piyasanın normalleşme süreci başlamıştır. RTX 3060, 3070, RX 6800, 6800XT model kartlar şu anda bulunmakta. 3060'lar 7688 ile 8500 lira arasında değişiyor. Acelesi olup alacaklar varsa bakabilirler.

Şu an baktığımda sitede sadece bir model 3060 satışta gözüküyor. O da Gigabyte'ın 2 fanlı modeli. Ve bu fiyata son 1 ürün diyor sonra 14 bin olacakmış :D

Ben konuyu açarken bir de MSI Gaming X modeli bulunuyordu, tükenmiş sanırım.
Hocam hem ondan hem de Gigabyte Eagle'den birer adet stok açtılar ama MSI direkt bitti. Sen konuyu açtıktan 2dk sonra baktım onu gördüm, F5 attığımda yok olmuştu. :)
An itibariyle Gigabyte'da satıldı.

Hocam hem ondan hem de Gigabyte Eagle'den birer adet stok açtılar ama MSI direkt bitti. Sen konuyu açtıktan 2dk sonra baktım onu gördüm, F5 attığımda yok olmuştu. :)
MSI'ı açıkçası ben de bir almayı düşündüm. Girdiğimde 2 adet stok gözüküyordu ama ROG 3060TI-3070 serisi istediğimden vazgeçtim.
Umarım her iki kartı da bir oyuncu almıştır.

İncehesap'tan MSI RTX 3070 Trio aldım jelatinsiz, güvenlik etiketsiz geldi. 15 gün uğraştım iade ettim. Piyasadan dönen kartları mı topluyor napıyorlarsa güvenlik etiketsiz jelatinsiz mal yolluyorlar sıfır diye. Gelen üründe aşırı coil whine vardı zaten yüksek ihtimal iade üründü dikkat edin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı