İncehesap sitesi güvenilir mi?

drocco

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben saat 10: 30 gibi şöyle bir soru sormuştum. Ve daha sonra laptop için RAM almıştım bana verdikleri cevaba bakın. Bu kadar ilgisiz alakasızlık olur mu? Ben şimdi size güvenip de nasıl 5000TL'lik bir sistem siparişi vereyim?

Bu 10: 30 da attığım bambaşka bir mesaj.

Bu da 15: 15 de vermiş olduğum RAM siparişi.

Bence bi saygısızlık yapımamış sade bir dille aktarmaya çalışılmış incehesaptan bende cok fazla pc donanım eşyası aldım ve kalitelilerdide güvenebilirsiniz.
Bence de saygısızca bir cümle yok. Olan durumu ifade etmişler, hazır hale getirildiyse bazen değişimi imkansız oluyor. İade edebilirsiniz ürün geldiğinde.

Ben 2 sipariş olmak üzere 3 ürün aldım. 2 3 iş günü içinde elime ulaştı ve ürünlerde herhangi bir sorun yaşamadım.

Garanti altına almak ve güvenilir olmasını istiyorsan. Satan siteye mesaj at yada ara deki ben bu ürünü atıyorum hepsiburada GittiGidiyor sitesine makul bir fiyata koyarsanız alıcam de onlarda bu isteğinizi zamanla yerine getirir. Ama orda komisyon farkı olduğu için 1000TL lik ürün 1050 yada 1100 den satarlar. Ama ürün gelince paran o şirkete aktarılmaz. Siz eğer beğenmezseniz iptal edip geri gönderebilirsiniz kutuyu açsan bile. Kırmadığınız bozmadığınız ürünü kanun gereği geri iade edebilirsiniz. Sanırım süre 10 gün idi ama bu sitelerde süreler biraz daha kısa olması lazım. Para onaylanma süresi dolmadan iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz. O şirket istediği kadar almam desin öyle bir şey yok yani 😉

Ğ
Garanti altına almak ve güvenilir olmasını istiyorsan. Satan siteye mesaj at yada ara deki ben bu ürünü atıyorum hepsiburada GittiGidiyor sitesine makul bir fiyata koyarsanız alıcam de onlarda bu isteğinizi zamanla yerine getirir. Ama orda komisyon farkı olduğu için 1000TL lik ürün 1050 yada 1100 den satarlar. Ama ürün gelince paran o şirkete aktarılmaz. Siz eğer beğenmezseniz iptal edip geri gönderebilirsiniz kutuyu açsan bile. Kırmadığınız bozmadığınız ürünü kanun gereği geri iade edebilirsiniz. Sanırım süre 10 gün idi ama bu sitelerde süreler biraz daha kısa olması lazım. Para onaylanma süresi dolmadan iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz. O şirket istediği kadar almam desin öyle bir şey yok yani 😉

En az 14 gün, Trendyol da bazı firmalar da 15. Amazon da ise 30 gün.

İncehesap ürün gönderimi konusunda güvenilir fakat iade işlemleri sıkıntılı. 2 haftadır bekliyorum 1 kulaklığı iade alamadılar yarın sabah bir arayıp konuşalım bakalım bir sıkıntı var mı. Yani bozulmayacak şeyler alın derim iade konusunda dert çıkabiliyor.

Hiç kimse olayı anlamamış ben o sistemi sipariş etmedim arkadaşlar sadece öylesine mesaj attım. Ben sadece laptop RAM sipariş yaptım. İncehesap bana sanki ben sistemi sipariş etmişim gibi değiştiremezsiniz falan demiş oysaki zaten ben o sistemi sipariş etmedim ama onlar buna bile bakmadan cevap yazmış. Orda bir sipariş var ama RAM

Hiç kimse olayı anlamamış ben o sistemi sipariş etmedim arkadaşlar sadece öylesine mesaj attım. Ben sadece laptop RAM sipariş yaptım. İncehesap bana sanki ben sistemi sipariş etmişim gibi değiştiremezsiniz falan demiş oysaki zaten ben o sistemi sipariş etmedim ama onlar buna bile bakmadan cevap yazmış. Orda bir sipariş var ama RAM
Doğru söylüyorsun. Aceleyle verilmiş alakasız bir cevap var ortada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı