İncehesap, taksitlendirme

furkankivci

Hectopat
Merhaba, İncehesap'ta hazır sistem alacaktım 12 takside böldürecektim fakat taksitlendirme seçeneklerine baktığımda böyle bir mesajla karşılaştım. Telekomünikasyon alımları hazır sistemleri kapsıyor mu? 12 taksit yapmak için illa ticari kartlarla mı alışveriş yapmak gerekli?

1601310019763.jpeg

Merhaba, İncehesap'ta hazır sistem alacaktım 12 takside böldürecektim fakat taksitlendirme seçeneklerine baktığımda böyle bir mesajla karşılaştım. Telekomünikasyon alımları hazır sistemleri kapsıyor mu? 12 taksit yapmak için illa ticari kartlarla mı alışveriş yapmak gerekli?

Eki Görüntüle 683926

Eğer buna çözüm bulamazsanız Vatan'da alışveriş kredisi ile alım yapabilirsiniz. İncehesap'ta var mı bilmiyorum.

Cep telefonlarına taksit yok. Sadece İnceHesap değil. Yasada cep telefonlarına taksit yasak.

Bende kredi kartıyla taksit yapmayı düşünüyordum, yapamaz mıyım?
Yapamazsın. Elindeki seçenekler
-Operatör ile tarifeye ek
-Alışveriş kredisi
-Ticari kart
-Peşin

Arkadaşlar, hazır sistemlere, bilgisayarlara taksit oluyormuş kredi kartı bilginizi girdiğinizde taksit seçeneklerini görebiliyorsunuz. Telefonlara taksit uygulanmıyor sanırım. Konu kilitlenebilir teşekkürler.
Sadece bir uyarı belirtilmiş. Siz devam edince taksit seçenekleri çıkacak zaten. Sıkıntı yok.
Evet kredi kartı bilgilerini girince farkettim teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, hazır sisteme Bilgisayarlara taksit oluyormuş kredi kartı bilginizi girdiğinizde taktik seçeneklerini görebiliyorsunuz sanırım telefonlara taksit uygulanmıyor. Konu kilitlenebilir
Cep telefonu satışlarına taksit uygulanmıyor. Uyarı onu gösteriyor. Konuyu okumamışım.
Sadece bir uyarı belirtilmiş. Siz devam edince taksit seçenekleri çıkacak zaten. Sıkıntı yok.
Arkadaş haklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı