İncehesap tamirden gelen kargo başka birisine ulaştırıldı

Nauluss

Hectopat
Gamepower saber RGB klavyemi 4 ay önce aldım ve W tuşu bozuldu yolladım. Bana geri yolladılar kargo ulaştı gözüküyordu ama isimde başkasının adı yazıyordu. Soruşturduğumda başka birine teslim edildiği teyit edildi şimdi de teknik destekten mi yoksa kargodan mı kaynaklı olduğu araştırılıyor sonrasında benim durumum konuşulucak. Ben acaba para iadesi istersem kabul olur mu? Sonuçta benim kargom başkasının eline geçiyor ve teslim alınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın bölgede sizinle aynı ya da benzer isim ve soyismi olan varsa, yani teslim alan kişi o ise muhtemelen kargo şirketinden dolayıdır. Ankara'da yaşarken bende de aynı sorun vardı. Yurtiçi kargodan gelen bütün kargolarım 3 apartman yandaki benle aynı isim soy isimli arkadaşa teslim ediliyordu. Maalesef kargo şirketleri ürün girişi yaparken çok aceleci davrandıkları için ( ya da çok yoğun oldukları içindir günühlarını almayayım şimdi) böyle sorunlar ortaya çıkabiliyor.

ismim veya adresim yakın bile değil maalesef :(
Yakın bölgede sizinle aynı ya da benzer isim ve soyismi olan varsa, yani teslim alan kişi o ise muhtemelen kargo şirketinden dolayıdır. Ankara'da yaşarken bende de aynı sorun vardı. Yurtiçi kargodan gelen bütün kargolarım 3 apartman yandaki benle aynı isim soy isimli arkadaşa teslim ediliyordu. Maalesef kargo şirketleri ürün girişi yaparken çok aceleci davrandıkları için ( ya da çok yoğun oldukları içindir günühlarını almayayım şimdi) böyle sorunlar ortaya çıkabiliyor.
5 gün kargom yanlış kişide kaldı kargo açılmış. Müşteri hizmetleri de kargoyu almışlar kontrol etmişler sorun yokmuş bana yollayacaklarmış :) gerçekten mükemmel ve benim iadeye zorlama gibi bir hakkım da yokmuş cidden doğru mu bu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı