İncehesap websitesindeki kasa karışıklığı

Hocam indirim bekleye bekleye battım vallahi ya 2 ay önce 8700'dü bu sistemin fiyatı. 3060 Ti'lı sistem hangi sitedeydi?
İtopyadaydı hocam dikkatli takip edin. Ondan 2 hafta öncede aynı sistem 12500'e EasterGamers sponsorluğunda satılıyordu.

Çok acilse bunu alabilirsiniz

İtopyadaydı hocam dikkatli takip edin. Ondan 2 hafta önce de aynı sistem 12500'e eastergamers sponsorluğunda satılıyordu.

Çok acilse bunu alabilirsiniz.

Hocam Sinerji ve İtopya'ya pek güvenemiyorum ya şikayet sayısı çok çözüm sayısı az.

Katılmıyorum. Şu anki sistemim Sinerji'den, topladığım başka bilgisayarlarda İtopya'dan parçalar var.

Bilemiyorum hocam yani Şikayetvar'a girdiğimde herkes dert yanıyordu iade ve garanti konularında benim içime de kurt düşürdü şahsen yoksa aynı bu sistemi İtopya'dan 11 bine alacaktım.

Hayır. İtopya'nın destek ekibi kalitesiz ama 15K ya 2060 almakta... Ne bileyim parayı çöpe atmak.

İnşallah sistemin hiç bozulmaz ama ne kadar iyi oldukları anca sistem bozulunca anlaşılır. Aldığın ürünleri bu firmalar üretmiyor ama hizmeti bu firmalar veriyor, işlemciyi bakkaldan bile alsan bozulana kadar "iyidir" ama olurda bozulursa asıl o zaman hizmet kalitesi belli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı