İncehesap'a monitör iadesi yapabilir miyim?

• Konuyu başlatan Siya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 333

Siya

Kilopat
İnceHesap sitesinden ASUS VG258QM model monitör aldım, 4500 TL civarı bir para ödedim. Fakat monitörün renkleri cidden çok kötü. Ürünü beğenmedim. Monitörün boyu da ayrı sıkıntı. Boyuma göre kısa kalıyor ve başımı eğerek kullanmak zorunda kalıyorum, bir süre sonra ensem ağrıyor.

Uzun lafın kısası, üründe herhangi bir arıza yok ama iade edebilir miyim?

Kutuyu epey bantlamışlardı. Bantları sökerken kutunun üzerindeki kağıt soyuldu, onun dışında bir şeyi yok cihazın. Fakat asıl arızası varsa iade alırlar, yoksa geçerli bir sebep olmadığı için iade yapmazlar diye biliyorum.

Kutuyu epey bantlamışlardı. Bantları sökerken kutunun üzerindeki kağıt soyuldu, onun dışında bir şeyi yok cihazın. Fakat asıl arızası varsa iade alırlar, yoksa geçerli bir sebep olmadığı için iade yapmazlar diye biliyorum.
• Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örn.: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. (Üründen Memnun Kalmadım Ne Yapabilirim? - incehesap.com)

Kabul ederler mi bilmiyorum ama iade koşullarında böyle yazıyor.

Geri
Yukarı