İncehesap'ta Dev İndirim V3

sefa_41

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 **Msi GTX 1070Ti Gaming X** Team T-Force 4x8 3200MHz CL16** Asus Prime B450M-A II **BenQ XL2411 144Hz@1ms**
Meslek
Uçak Teknikeri

Evet yine yeniden karşınızdayım 😁. Tam da düşündüğüm gibi James Donkey stoklarını bitirmeye çalışıyorlar gibi geldi bana.

Adamlar James Donkey'nin distribütörü zaten stok nasıl bitsin dostum :D
Distribütör oldukları için diyorum zaten ☺ Diğer firmalardan çok daha ucuza alıyorlar ya yapıştır gitsin her indirimde James Donkey 😂😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla 1 yılı geçti kullanıyorum canavar gibi. Elektrik 4-5 kez gidip gelmişti bir ara bu yüzden bozulmuştu yolladım ve 4 gün içinde yenisini yollamışlardı. Ben memnunum şahsen 👍

Valla 1 yılı geçti kullanıyorum canavar gibi. Elektrik 4-5 kez gidip gelmişti bir ara bu yüzden bozulmuştu yolladım ve 4 gün içinde yenisini yollamışlardı. Ben memnunum şahsen 👍
Elektrik 4-5 kez gidip geldiği için bozuluyorsa Türkiye şartları için uygun bir ürün değildir. Sistemimde 3 yıldır Samsung 750 Evo SSD kullanıyorum. 40 kere elektrik gitmiştir ama şu ana kadar sıkıntı yaşatmadı.

Jamesdonkey stoğuna bak mübarek. Sanırım herkes işlemci, ekran kartı ve anakart üzerine çullanabilir gayet güzel seçenekler çünkü.

İtopyanın da incehesabın da indirimleri mükemmel ötesi. Almak istiyorum fakat pc den anlamadığım için parçalar uyumlu olur mu, pc yi nasıl toplayacağım, black friday de daha ucuz olur mu vs. Düşünmekten tereddütte kalıyorum.

Elektrik 4-5 kez gidip geldiği için bozuluyorsa Türkiye şartları için uygun bir ürün değildir. Sistemimde 3 yıldır Samsung 750 Evo SSD kullanıyorum. 40 kere elektrik gitmiştir ama şu ana kadar sıkıntı yaşatmadı.
4-5 kezden kastım saniyeler içinde. Bu senin SSD'in ile ilgili değil aslında PSU'n ile ilgili olan bir şey. SSD'me yansıtmaması lazımdı voltaj düşüp yükseltmesini. Aynı şekilde o gün OCZ SSD'im de de bozuldu fakat garantisi olmadığı için o çöpe gitti maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı