İncehesap'tan aldığım hazır sisteme zarar vermişler

YugiPeeK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Uçak Teknisyeni
Merhaba arkadaşlar, İncehesap'tan hazır sistem aldım. 10 gün oluyor teslim alalı da 5-6 gün oluyor yaklaşık. Kasa ASUS GT301 kasanın ARGB kontrolcüsü var. Onu ya kesmiş ya bir şey yapmış. Kendi bantlarıyla yapıştırıp gözümün önüne sokmuşlar. Yani bana sattıkları ürüne zarar verip göndermişler şimdi elektrik bandıyla yapıştırsa daha iyi olmaz mıydı İncehesap bandı nedir nasıl bir cürettir?
İncehesap çalışanı beni salak aptal yerine mi koymuş oldu bu durumda.
Hiç arayıpta özür bile dilemediler, 3 kuruşluk insan değilim özür dilese sorun yoktu. Şimdi özür dilemediği için kasayı onlara gönderip iade ettiresim var.
Siz olsaydınız ne yapardınız?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-03-31 at 14.53.03.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-31 at 14.53.03.jpeg
    41,3 KB · Görüntüleme: 110
Merhaba arkadaşlar, İncehesap'tan hazır sistem aldım. 10 gün oluyor teslim alalı da 5-6 gün oluyor yaklaşık. Kasa ASUS GT301 kasanın ARGB kontrolcüsü var. Onu ya kesmiş ya bir şey yapmış. Kendi bantlarıyla yapıştırıp gözümün önüne sokmuşlar. Yani bana sattıkları ürüne zarar verip göndermişler şimdi elektrik bandıyla yapıştırsa daha iyi olmaz mıydı İncehesap bandı nedir nasıl bir cürettir?
İncehesap çalışanı beni salak aptal yerine mi koymuş oldu bu durumda.
Hiç arayıpta özür bile dilemediler, 3 kuruşluk insan değilim özür dilese sorun yoktu. Şimdi özür dilemediği için kasayı onlara gönderip iade ettiresim var.
Siz olsaydınız ne yapardınız?
Hocam hakkınız gönderin.Eğer almazlarsa Tüketeci Hakları Hakem Heyeti gibi bir şey vardı ona başvurun.

Sonuna kadar haklısınız, yeni aldığınız bir ürünü ayıplı şekilde göndermişler. Geri gönderirdim ben de.

İncehesap'tan hazır sistem alıp, problem yaşamayan yok zannedersem.

Direkt olarak müşteri hizmetlerinden Giray Bey'i ara o ilgilenir bu konuyla.

Hocam hatta 0 diye 2.el ürün bile göndermiş olabilirler.İncehesap'a uyuz oldum bir daha alışveriş yapmayacağım yaptırmayacağım da.
2. el ürün mü acaba demedim desem yalan olur sakfiassadfsf
İstiyorsan bandı sök gereksiz.
kim o bandı takdıysa parmak izi vardır. Yalan söylüyorsunuz derlerse o potansiyeli görüyorum karşı tarafta.

Geri
Yukarı